Mac App Store Yükleme Hatası: Doğrulama Hatası (SFML)


2

Xcode 7.2'de bir SFML Uygulaması üzerinde çalışıyorum ve projemi Mac App Store'a yüklemeye çalışıyorum ve aşağıdaki hatayı alıyorum:

Doğrulama sırasında bir hata oluştu

Platform ailesi Info.plist CFBundleSupportedPlatforms veya A için Mach-O LC_VERSION_MIN içinde bulunamadı

Diğer şeylerin yanı sıra, OSX girişi olan CFBundleSupportedPlatform'lar için Info.plistime yeni bir giriş eklemeyi denedim. Panoları ve çerçeveleri değiştirmeyi denedim, evrensel ve standart mimarileri denedim. Bu değişikliklerin tümü başarıya ulaşmadı.

Bu soru benim çözdüğüm freetype ile önceki bir sorunu izliyor. Muhtemelen hala freetype ile bir sorun mu var? herhangi bir öneri?

GÜNCELLEME: Tamam, Uygulama Dağıtım Kılavuzunu izleyerek tamamen yeni bir projeden geçtim ve sıfırladım . Bazı oluşturma ayarlarımla ilgili bazı sorunlar gördüm ve bunları düzelttim. Ama yine de aynı hatayı alıyorum. Yanlış yaptığım bir ipucu var mı?


1
İTunes'un bir Apple hizmeti olduğunu ve bu hizmetle ilgili soruların açıkça burada olduğunu açık bir şekilde hatırlatan bir hatırlatma. Yalnızca kod seviyesi geliştirme, insanları Yığın Taşması'na yönlendirdiğimiz yerdir.
bmike

Yanıtlar:


0

Onardım! Sorun şu ki, sadece project-info.plistemi düzenledim. Gittim ve CFBundleSupportedPlatforms için aynı satırları info.plist'lerin dış çerçevelerimin her biri için ekledim.

  • CFBundleSupportedPlatforms => dizi,
  • item0 => MacOSX

Hile yapmış gibi görünüyor.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.