Eski bir uygulamayı yeni bir telefona nasıl kurarım?


2

Geçenlerde bir iPhone 6 aldım ve bir iPhone 4 kullandım. Eski telefonumda yeni telefonuma getirmek istediğim birkaç uygulam var. Bu uygulamaları iTunes'uma yedekledim ve onları iTunes'dan yeni iPhone'a yüklemek istiyorum.

Benim sorunum, uygulamaları yeni iPhone'uma yüklemeye çalıştığımda, mevcut tüm verileri yeni telefonda silmeden bunu yapmama izin vermemesi. Aradaki yeni telefonu kullanıyorum, bu yüzden üzerinde kaybetmemeyi tercih ettiğim bir sürü şey var.

Bu eski uygulamaları her şeyi kaybetmeden yeni telefonuma nasıl yükleyebilirim?@AndrewLarsson Bu program sorunlarımdan bazılarına yardımcı oldu, ancak uygulama verilerini (kaydedilmiş oyunlar ve benzeri) aktarmanın bir yolunu bulamadım. Bu yorumu bir cevaba genişletip, uygulamanın nasıl ele alınacağını açıkladıysanız, muhtemelen kabul ediyorum.
DuckTapeAl

bazı durumlarda bir iPhone uygulaması için tercihler ve uygulama bilgilerinin tek yerdir Documentveya Libraryklasör app yüklü klasörün içinde. Klasörleri eski iPhone'unuzdan bilgisayarınıza kopyalamak için iFunbox'ı kullanabilirsiniz; ve sonra bunları yeniden iFunbox kullanarak yeni iPhone'unuza kopyalayın.
Hamid Rohani

Sorun şu ki, iOS 8.3+ (9.1 sürümüne sahibim) iFunbox kullanarak uygulama klasöründeki dosyaları değiştirmenize izin vermiyor. Tam olarak tanımladığınız şeyi yapmaya çalıştım, ancak iOS sürümüm izin vermiyor.
DuckTapeAl
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.