İOS'ta büyük gizemli indirmeler


0

İPad Air 2'de iOS 9.2 kullanıyorum. Android telefonum (Nexus 5) tarafından üretilen ve herhangi bir sorun yaşamadan düzenli olarak yaptığım bir wifi bağlantı noktasına bağlıydım. Telefonumda MyDataManager uygulamasını kullanarak günlük veri kullanımımı izliyorum ve bugün belirli bir noktaya kadar yaklaşık 80 MB kullandım. Ancak bu 80 MB'lık sayıyı gördükten kısa bir süre sonra günlük veri kotamı aştığımı ve yaklaşık 1.5 GB kullandığımı bildirdim! Veri kullanımı aniden ortaya çıkmıştı ve uygulama, verilerin neredeyse sadece wifi bağlantısı ile tüketildiğini belirtti. Verilerimi kapatmayı düşünmüyordum ve kısa bir süre sonra (belki 15 dakika sonra?) Android kotamı aştığımdan bu yana Android sistemi verileri kapatmadan önce kullanım yaklaşık 2,5 GB'a kadar çıktı. Tüm bu verileri iOS'un aniden indirmesine neden olan şey ne olabilir? Dün iPad'imde Apple Music'e kaydoldum, bununla bir ilgisi olabilir mi?


1
Otomatik uygulama güncellemeleri?
RedEagle2000

Wi-Fi yardımı olabilir mi? Ayarlarınızı kontrol edebilir misiniz - & gt; Hücresel ve bize verileri ne şekilde etkilediğini (veya ekran görüntüsüne saldırabileceğinizi) söyler misiniz?
Downgoat

Ayarlar'da Hücresel sekmesine sahip değilim, sadece wifi olan iPad. 2 GB'den fazla güncelleme çok gibi görünse de, otomatik güncellemeler olabilir. Bu yüzden iTunes & amp; App Store Ayarları sekmesi. Belki bundan sonra tamamdır?
Nicolas Trahan
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.