İPad mini işletim sistemimi nasıl yükseltebilirim?


0

Daha önce hiç iOS yükseltmedim ve bu ilk kez yapacağım. Mevcut iOS sürümüm 8.0.4'tür (Sanırım) ve en son 8.x sürümüne yükseltmek istiyorum ( Eğer mümkünse ) aksi takdirde varsayılan 9.x sürümü göründüğü gibi.

Yükseltmeden önce Mac'imde ilk olarak nasıl geri yüklenebilir bir yedekleme alabileceğimi bilmek istiyorum? Uygulamalar hakkında çok endişelenmiyorum. Başlıca kaygılarım iBooks uygulamasında açtığım kitaplar (Pdfs, epubs). Bu uygulama iBooks'ta satın alınmamıştır.

Yükseltmeye gitmeden önce kitapların yedeğini almak için yine de var mı?

Yanıtlar:


2

İPad'inizi mac'unuza yıldırım kablosuyla bağlar ve ardından iTunes'u açarsanız, iPad bir cihaz olarak görünecektir.

İPad'inizde depolanan her şeye genel bir bakış içeren bir bilgi sayfası açmak için tıklayın. Buradan, yedekleme seçeneğini tıklatarak tam yedekleme yapma seçeneğiniz vardır. Bu, tüm kullanıcı verilerinizi (iBooks uygulamasına eklenen dosyalar dahil) mac'unuza depolamak için yedekler.

Daha sonra iTunes’taki iOS’i güncelleme seçeneğine sahipsiniz, ne yazık ki 8.x’e güncelleme yapamazsınız, indirme işlemini yaparken ne olursa olsun iOS 9.x’in en son sürümüne güncellemeniz gerekir.

Alternatif olarak, yedeklemeyi yaptıktan sonra iPad'inizi çıkarabilir ve güncellemeyi iPad'in ayarlar uygulamasından wifi üzerinden indirebilirsiniz.

Bu yardımcı olur umarım

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.