iPhone 5C, iOS 9'u iOS 8'e düşürdü [çoğalt]


-1

Mermiyi ısırdım ve iOS 9.1'e yükselttim ve telefon artık iPhone 3GS gibi hareket ediyor. İOS 8.x'in artık imzalanmadığını görebiliyorum, ancak neyse ki iOS 8.2'nin SHSH'sini kaydettim.

Garantimi kaybetmeden nasıl düşebilirim? Jailbraking'in garantiyi geçersiz kılacağını duydum, ancak jailbraking'in daha sonra jailbreak'i kaldıran bir iOS versiyonunun yanıp sönmesi telefonumun hala garanti altında kalmasına izin vermeli.

Not: Bu bir kopyası değil. Hangi bellenimi geri yükleyeceğimi seçerek seçerek istediğim herhangi bir iOS sürümünü yükleyebilir miyim? Çünkü, IOS9’dan SHSH blobları ile kullanılan IOS8 sürümüne geri yükleme hakkında konuşuyor.


Jailbreak, cihazınızı her zaman en yeni (jailbroken olmayan) sürüme geri yükleyebileceğinizden garantinizi geçersiz kılmaz.
Rob,

Yanıtlar:


2

İOS 8 hala imzalanırken imzanızı kaydetmediğiniz sürece yapamazsınız. Kaydedilen bir imza olmadan, Apple dışındaki hiç kimsenin herhangi bir cihaza iOS 8 kurması mümkün değildir.


Bir SHSH blob mu demek istiyorsun? Bunları kurtardım, ama onlarla ne yapacağımı bilmiyorum.
UXNoob4eva

0

Jailbreak, Apple'ın size hizmet / destek sağlamasını önleyecektir. Diğer yorumlarda belirtildiği gibi mevcut iOS'a geri yükleme bunu çözecektir. Sorulmamış ana soru şudur: "Cihazınızın hafızası nedir?" İOS'un mevcut sürümleri, yükseltilmiş donanım için optimize edilmiştir, ancak genel telefon performansında bir düşüşün şiddetli olduğunu görmemeniz gerekir. Bakacağım ilk şey, işletim sisteminden önce ne kadar depolama kullanıyorum.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.