IOS 9.2: “Genel> Profiller ve Cihaz yönetimim” gitti mi?


20

Baktım ve baktım ve bir çözüm bulamıyorum. Benim ipad 3 profilleri ve cihaz yönetimi bölümüne almak gerekir ama genel altında değildir. Ayarlarda aramayı denedim ve bir seçenek olarak görünüyor. Üzerine dokunuyorum ve sadece profiller ve cihaz yönetimi için seçenek olmayan Genel'i açıyor. Lütfen yardım edin, cihazı yeniden başlatmayı denedim.

Nasıl bulabilirim?


Ve sorunuz mu?
TheBro21

1
Tuhaf, benim için iOS 9.2 çalıştıran iPhone 6'larımda ortaya çıkıyor. Tam orada General altında. Apple, görünüşe göre iOS 9.2'de adı Profiller'den Aygıt Yönetimine değiştirdi.
RedEagle2000

1
Thebro21, Sorum şu, nasıl bulacağım. Yazılarımın sadeliği göz önüne alındığında bunun ima edileceğini düşündüm.
CosmicBatz

Düzenlenmiş soru
RedEagle2000

1
Bu sorunu bende yaşıyorum. Seçenek orada değil. Gösterilmesi için gerçekleşmesi gereken bir olay var mı? İOS 9.3.1 yüklü bir iPhone 5.
Zlatty

Yanıtlar:


14

Yüklü bir profiliniz yoksa bu seçenek görüntülenmez. Aslında ayarlardan profil yüklemezsiniz. Profiller, ister bir e-posta davetiyesi isterse bir web sitesi olsun, farklı kanallar üzerinden kurulabilir. Profillerin ayarlarda görünmesinin tek nedeni, bunları kolayca yönetebilmeniz / silebilmenizdir. Profillerim olmadan önce bunları yönetecek ayar seçeneğim yoktu.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.