Eğitim Kampı, Windows ve Kinect


0

Kinect v2 ile oyun oynayacağım ve sadece odam olmayan 3D tarama alanlarını denemek isteyeceğimi biliyorum. Genelde dış mekanı taramak niyetindeyim. Bu da beni güçlü bir dizüstü bilgisayar gerektiriyor. Gerçekten bir Windows dizüstü bilgisayar almak istemiyorum, bir Mac dizüstü bilgisayar istiyorum. Mac'te çalışan Kinect için açık kaynaklı bir API kullanabilirim, ancak oldukça yavaş görünüyor ve Microsoft'un resmi SDK'si kadar güçlü olmayacak gibi görünüyor.

Windows’u bir Mac’e kurmanın ve doğal olarak (VM’de çalıştırmadan) donanıma (belki de Boot Camp’in yardımıyla) çalıştırmanın mümkün olduğunu düşünmem doğru mu?

Mac’in GPU’su Windows kullanırken düzgün çalışır mı? Windows sürücüleri onlar için çalışır mı?

Son endişem, Mac'in USB 3.0 yonga setinin Windows önyüklendiğinde Kinect (USB 3.0 kullanıyor) ile iyi çalışıp çalışmayacağı. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Kinect kullanmadığım zaman, elbette sadece OSX’i açacağım. Kinect kullandığımdan başka Mac dizüstü bilgisayarını Windows için kullanmaya niyetim yok.

Yanıtlar:


0

Kısacası evet, sizin için her şey yolunda gider.

Bir Windows lisansı alır ve bir Windows bölümü oluşturmak için Apple'ın yerel Boot Camp yazılımını kullanırsınız. Bu tamamen donanımdan ve bir VM'ye ihtiyaç duymadan çalışmaktadır.

Boot Camp kurulum işleminin bir parçası, Apple donanımınız için doğru Windows sürücülerini yüklemek, bu nedenle Mac'in GPU ve USB 3.0 bağlantı noktaları çalışmalıdır.

Donanımlar göz önüne alındığında, oldukça iyi bir laptop ve grafik kartına ihtiyacınız olacak. Apple'ın MacBook Pro 15in'i Retina Ekranlı olarak tavsiye ediyorum .


0

Evet, Mac'iniz Bootcamp ile birlikte kullanılırsa Kinect çalışacaktır, ancak geceleri tarama yapmadığınız sürece, dış mekan çalışmaları için Kinect'i kullanmanızı tavsiye etmem - kızılötesi ışık (güneş ışığı) tarama kalitesini etkileyebilir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.