Mac, harici Dell ekranının yerleşik bir ekran olduğunu düşünüyor


1

Bu yüzden OS 10.11 çalıştıran bir 1 ek Dell ekranlı Macbook Pro'um var. Noel için başka bir Dell ekranı aldım, ancak yeni ekranın "Dahili" bir ekran olduğunu düşünerek bu mac ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Ekran Tercihini açtığımda, eski Dell ekranımı DELL E2414H olarak gösteriyor, ancak yeni Dell ekranı Dahili ekran olarak görünüyor. Her iki ekran da tamamen aynıdır, tek fark, nasıl bağlandıklarıdır. Eski ekran, VGA ile bağlanan ekran bağlantı noktası adaptörü ile bağlanırken, yeni ekran VGA ile de bağlanan bir USB 2.0 adaptörüne bağlanır. Yeni ekran yerleşik bir ekran olarak tanındığından, çözünürlük tamamen bulanık ve görev çubuğu ekranın dışında. Çözünürlük ayarlarına baktığımda ve ölçeklenen seçenekleri görüntülediğimde,

Bu Mac Hakkında menüsünü açtığımda, 2 ek ekranım olduğunu gösteriyor, ancak yeni ekranın 30,5 inç olduğunu söylüyor (aslında diğer ekran gibi 24 inç). Macbook’un ekranın olduğundan daha büyük olduğunu düşündüğünden, bu sorunun çözülmesine neden olduğunu düşünüyorum. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Macbook'u gerçekte ne olduğu için görüntüyü tanıması için nasıl zorlarım?


Teknik olarak, 2 Dells ve 2 dahili ekran gösteren üç ekrana sahip olmalısınız . Ayrıca, USB adaptörünün markası ve modeli nedir?
Allan

Yanıtlar:


-2

MacBook için ayarlanan bu monitör için sürücüler olmayabilir. Bu monitör için çevrimiçi sürücüleri bulup bulamadığınızı kontrol edin.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.