Posta panom neden her şeyden ayrı?


0

Terminalden metin kopyaladığımda, terminale sorunsuzca yapıştırabilirim. Ayrıca Firefox'a veya TextEdit'e yapıştırabilirim.

Apple Mail'ime yapıştırmaya çalıştığımda şunu alıyorum:

Mac OS Extended (Case-sensitive, Journaled)

Bu, bir süre önce panoda bulunduğum bir şeydi. O gün Terminal'den kopyaladığımda Firefox'a yapıştırmakta sorun yaşıyordum (bunun yerine yukarıda belirtilen metni aldım). Fakat sonuçta Terminal'e yerelleştirilmedi.

Şu anda Apple Mail'den metin kopyaladığımda, o metni Apple Mail'e veya başka bir yere yapıştırabilirim. Ancak metin, herhangi bir yerden kopyalanır ancak Apple Mail, Apple Mail'e yapıştırılamaz; bunu yapmayı denemek yerine Apple Mail'e en son kopyalanan aynı metni yapıştırın. Apple Mail'de .

Bu hata ayıklamak veya neyin neden olduğunu görmek için nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

(Herkesin önerebileceği herhangi bir teşhis komutunun çıktısını göndereceğim.)


Cmd / v çalışmıyorsa, bunun yerine ctrl / y komutunu deneyin. Ne olduğunu bize bildirin.
Tetsujin

@Tetsujin, yine çok gizemli bir şekilde çalışıyor ... ama bu soruyu yalnızca ikinci zaman, bir noktada geri gelmesini bekliyorum. Olduğunda, Ctrl-y'yi deneyeceğim ve ne olduğunu rapor edeceğim. Teşekkürler. :)
Wildcard

@Tetsujin, yine oldu. Ctrl-y, sahip olduğum başka bir metni de yapıştırıyor silindi Mail uygulamasının kendisinde, Cmd-V sahip olduğum son metni yapıştırır. kopyalanan Mail’de. Ancak, LibreOffice'den Mail'e metin yapıştıramıyorum ve Mail'den LibreOffice'e metin yapıştıramıyorum. Aslında o gibi görünüyor Posta panodaki sistemdir, çünkü Posta’dan başka yerlere yapıştırabilirim. LibreOffice'i yeniden başlatmayı deneyeceğim.
Wildcard
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.