El Capitan SIP ile ilgili zorluklar


0

Yeni işletim sistemi kurulurken, makine hemen uykuya başladıktan sonra oturum açmakla ilgili bir sorun var. Bazen klavye girişim yok sayılıyor ve kısa bir duraklamadan sonra giriş giriş alanına önemsiz yük yüklendi. Makine uykuya geçmeden önce zaman aşımını uzattığımda, giriş yapmak zorunda kalmadan tekrar girdiğimde aynı ara sıra tepki alıyorum, ancak bu sefer tarayıcıdaki URL’leri girerek. Ne zaman olur her zaman yeniden başlatmak zorunda!

Masaüstüme 'Veri Yakalama' uygulamasını yerleştiren Apple'daki teknik insanlar, sorunun ana paketimden kaynaklandığını söylüyor! O zamandan beri bazı sitelerde önerildiği gibi homebrew'i yeniden kurdum, bu yüzden El Captain ile çalışacak.

http://coolestguidesontheplanet.com/installing-homebrew-on-os-x-el-capitan-10-11-package-manager-for-unix-apps/

http://digitizor.com/fix-homebrew-permissions-osx-el-capitan/

Bu meseleyi, zamanın yaklaşık% 10'unu rastgele bir şekilde ortaya çıkarıyorum.

Bu konuyla ilgili? IPython'u ayarlamak için gerekenleri kuramıyorum. Burada pip her zaman işe yaramaz.

taleb yüklemek pip görüntülendiği kadar bitiyor: clang -fno-sıkı-aliasing -fno-ortak -dinamik -g O2 -DNDEBUG -g -fwrapv -O3 -Wall -Wstrict-prototipler kemer x86_64 -DHAVE_RL_CALLBACK -DHAVE_RL_CATCH_SIGNAL -DHAVE_RL_COMPLETION_APPEND_CHARACTER -DHAVE_RL_COMPLETION_DISPLAY_MATCHES_HOOK -DHAVE_RL_COMPLETION_MATCHES -DHAVE_RL_COMPLETION_SUPPRESS_APPEND -DHAVE_RL_PRE_INPUT_HOOK -I. -I / usr / yerel / dahil -I / usr / yerel / opt / openssl / dahil -I / usr / yerel / opt / sqlite / dahil -I / usr / yerel / Kiler / piton / 2.7.11 / Altyapılar / Python .framework / Sürümler / 2.7 / include / python2.7 -c Modülleri / 2.x / readline.c -o yapı / temp.macosx-10.11-x86_64-2.7 / Modüller / 2.x / okuma satırı. -prototypes clang: hata: böyle bir dosya ya da dizin yok: 'arch' clang: hata: böyle bir dosya ya da dizin yok: 'x86_64' error: command 'clang'

----------------------------------------

Komut "/usr/local/opt/python/bin/python2.7 -c" import setuptools, tokenize; file = '/ private / var / klasörleri / bj / chzjff753fz0hr1l5r9kcc1c0000gn / T / pip-build-OS8w2B / readline / setup.py'; exec (derleme (getattr (tokenize, 'open', open) ( dosya )). .replace ('\ r \ n', '\ n'), dosya , 'exec')) "install --record /var/folders/bj/chzjff753fz0hr1l5r9kcc1c0000gn/T/pip-selOV9-record/install-record.txt - single-version-harici olarak yönetilen - compile ", / private / var / klasörlerde / bj / chzjff753fz0hr1l5r9kcc1c0000gn / T / pip-build-OS8w2B / readline hata koduyla 1 başarısız oldu

Psycopg2'yi yüklemeye çalışırken aynı sonuçlar!

İlk sorunları çözme ve işleri kurma konusunda herhangi bir öneriniz var mı?

Teşekkürler!!

Yanıtlar:


1

İhtiyacım olan yüklemeleri yaparken bulmamın tek yolu SIP! Bundan kaçınmaya çalışıyordu ama gitmenin yolu bu gibi görünüyor.

Giriş sorunları hala çözülmediyse henüz bilmiyorum!

Not: Giriş Sorunu çözülmedi!

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.