Nasıl Yosemite üzerinde Windows 7 için "Gerekli bir CD / DVD sürücü aygıt sürücüsü eksik" düzeltmek için


0

Macem Pro'da (Retina, 15-inç, Geç 2013) Yosemite (10.10.5) üzerine Windows 7'yi yüklemeye çalışıyorum. Makinemde CD / DVD sürücüsü yok, bu yüzden bir USB sürücüsünde Windows ve Mac destek dosyalarını (Bootcamp sırasında indirilen) indirdim. Sürücüyü bölümlendirdim ve Windows'u yüklemeye başladım, ancak başlığında hataya başlamadan çok önce alamadım.

buldum bu ayrıntılı ve ayrıntılı cevap , ama ne yazık ki benim için de işe yaramadı. Bu cevap işe yaramadığı takdirde başka bir adımdan bahseder ("Eğer kurulum hala daha fazla zaman harcayan bir şekilde çalışmazsa) seçilmelidir (boot.vim'in değiştirilmesi)"). Kimse bunun hakkında birşey biliyor mu?

Buldum bu bağlantı , ancak orada söylediklerini yaptım (sürücüleri Bootcamp bölümüne kopyalayın, çünkü bunları USB sürücüsünden okuyamaz) ve hala çalışmıyor. Sürücülere göz atmaya çalıştığımda, tek tek .exe sürücü dosyalarını klasörler içinde görmüyordum. Sadece klasörleri görüntüler. Belki de kopyalanmadıklarını düşünmüştüm, ancak işletim sisteminden başlattığımda Bootcamp bölümündeki tüm sürücü dosyalarını görebiliyordum.

Başka bir önerin var mı?


Windows kurulumu sırasında "Gerekli bir CD / DVD sürücü aygıtı sürücüsü eksik" hatası genellikle bozuk yükleme ortamlarıyla ilişkilendirilir. Boot Camp Assistant tarafından kullanılan DVD veya ISO Görüntüsünü nereden aldınız?
user3439894

Bunu microsoft'tan aldım; Microsoft destek görevlisiyle sohbet ettik ve bana bir OneDrive bağlantısı gönderdi; Resmi web sitesinden indiremedim çünkü Mac için ingilizce sürümünü indiremediler.
user26270

Mac için belirli bir sürümü yoktur. Yükseltme değil, tam yükleme sürümünün ISO görüntüsüne ihtiyacınız var ve indirilen görüntünün, bir indirme işleminde başarılı olmadığında bile bildirildiği gibi indirilen dosyanın bozulmadığından emin olmak için indirilen görüntüyü yayınlanan sağlama toplamına göre doğrulamanız gerekir. Bir sağlama toplamı karşı otomatik olarak doğrular istemci.
user3439894
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.