MacBook Air'deki El Capitan 2 GB ramli


2

2 GB ramlı ve hala Snow Leopard (10.6.8) çalıştıran bir MacBook Air (MacBookAir3,2) var. App Store bana El Capitan'a yükseltme yapmamı teklif ediyor, sanırım MacBook Air hala destekleniyor. Ama merak ediyorum, El Capitan'ın sadece 2 GB'lik koç ile keyfini çıkarabilir misiniz?

Yükseltmeyi düşündüğümün nedeni (güvenlik sorunlarının yanı sıra) eski bir iTunes ile senkronize edilmeyen yeni bir iPhone.

Yanıtlar:


2

Apple devletten resmi sistem gereksinimleri minimum 2GB RAM. Ve flash tabanlı depolama alanınız olduğu için, RAM aç uygulamalarını çalıştırırken birçok kişinin gördüğü diske çağrı yapmak çok da kötü olmayacak. Şansın yaver giderse

Bununla birlikte , işletim sistemi ne kadar yeni olursa, o kadar fazla RAM aç gibi görünmesini önermekte tereddüt ederim. Geçerli sürücünüzün bir disk görüntüsünü güvenli bir yerde (harici USB sürücü) yaparım, böylece sonuçları beğenmezseniz kolayca geri yükleyebilirsiniz.


0

2010 Airbook'umda sorun çıkarmadan 2GB bellek ile Yosemite'e yükselttim. Bununla birlikte, bu yeni işletim sistemini de merak ediyorum.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.