İCloud.com'dan Arkadaşlarımı Bul'a nasıl erişirim?


3

Ben oldum okuma şimdi mümkün Arkadaşlarımı Bul'a erişmek için iCloud.com'dan ve bunu yapabilen bir arkadaşım var onların iCloud.com hesabı: iCloud menüsünde "icloud.com/#fmf" URL'sinin altında görünür. Ancak, bu URL'ye giriş yaptığımda "fmf" bölümünü sessizce keser, "Arkadaşlarımı Bul" uygulaması menüden görünmüyor ve arkadaşımdan bir davetiye kullanmaya çalıştığımda, iPad'imde uygulama.

Yapmıyorum var bir iPad. Aslında bende yok herhangi iCloud.com'u kullanmak isteyen tüm noktalardan biri olan Apple tarafından üretilen mobil cihazlar.

İCloud.com hesabımda Arkadaşlarımı Bul'u nasıl bulabilirim?

Güncelleme: cihazımda iCloud'u etkinleştirebileceğimi öğrendim Mac giderek System Preferences -> iCloud ve Apple Id ile oturum açma. Bunu yaptıktan sonra icloud.com/#fmf Bir haritayı ortaya çıkardığı ölçüde çalışıyor, ama hala arkadaş göremiyorum. Ardından, arkadaşımın davetiyesindeki bağlantıya tıkladığımda aşağıdaki mesajı alıyorum:

Find my Friends

To view <friend's name> (<friend's e-mail>) location, open your
invitation in the Mail app on your iOS device and tap View Request. If the 
Find My Friends app is not installed on your device you can download it
free from the App Store.

Pekala .... bir kez daha bir iOS cihazım yok ve eğer yaparsam, Mail uygulamasında davetiyeyi nasıl açacağımı bilmiyorum, çünkü Apple Id'im bir iCloud ile değil bir GMail hesabına bağlı hesap!

Yanıtlar:


3

Bildiğim kadarıyla yapamazsın. Arkadaşlarımı Bul (ne yazık ki) Arkadaşlarımı Bul ile kullanmak için yapılandırılmış bir iOS veya OS X aygıtı gerektirir en azından bir kere. Mac veya iOS cihazınız yoksa kullanamazsınız. Bu makale yeterince net olmasaydı (belirsiz) burada daha açık bir tane var .

Not: İCloud.com'da Arkadaşlarımı Bul'u göremiyorsanız, hesabınız sadece iCloud web özelliklerine erişebilir. Diğer iCloud özelliklerine erişmek için, iOS cihazınızda veya Mac'te iCloud'u ayarlayın.

Bunu yaptıktan sonra sonra Web'den erişebilirsiniz.


1
Bir Apple Store'a girme ihtimalim var, Apple ID ile geçici olarak bir cihaz kurdum, sonra işler yapılandırıldıktan sonra hesabımı cihazdan silebilir miyim?
Michael

1
@Michael Apple Store'daki Mac'ler, Sistem Tercihleri'ndeki herhangi bir hizmete giriş yapmayı önler. Bir satıcı mağazasında bir Mac ile daha fazla şansınız olabilir, ancak bir Mac tarafından kaç Apple kimliğinin etkinleştirilebileceği konusunda bir sınır olduğuna dikkat edin.
grg

Bağlantıdan Notu görmüyorum, ancak belirttiğiniz teklifi "iOS cihazınızda iCloud'u kurma" olarak belirttiğimi fark ettim. veya Mac ". Mac'imde iCloud.com'a zaten erişiyorum ... ancak bu ayarlamanın bir yolu olduğu anlamına mı geliyor? o Arkadaşlarımı Bul çalışmasına izin vermek?
Michael

Aslında biraz daha ileride oldu! Sistem Tercihleri'ne gidersem - & gt; iCloud Aslında Mac'imde iCloud'u ayarlayabilirim ve sonra iCloud.com'da "Arkadaşlarımı Bul" mesajı görüntülenir ... ancak listeye bir arkadaş ekleyemiyorum. Bu soruyu en son engellemeyi yansıtacak şekilde güncelleyeceğim, çünkü bu yorumlar için biraz uzuyor.
Michael
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.