Tüm kişileri Time Machine'den geri yükleme


1

İMac, OS 10.11.3 ve iPad ve iPhone'daki kişilerim şu an tamir edilemeyecek durumda. Yüzlerce yinelenen kişi ve birkaç yinelenen grup var. TIME MACHINE cihazıma geri dönüp tüm kişilerimi hem Mac'im hem de iCloud için geri yüklemek istiyorum. 2 hafta önce her şeyin iyi olduğunu görebiliyorum. Oradan ne yapacağımı bilemiyorum. ONARMAK?

Yanıtlar:


1

Bir yedeğiniz var - bu iyi ve geçerli olan veri daha da iyi.

Öncelikle, şu anda oldukları gibi kişilerinizi hızlı bir şekilde yedeklemenizi öneririm. Bu gerekli olmayabilir, ancak geri yüklemeyi zorlaştırmanız durumunda veya daha sonra şimdi güncellemelerinizin eksik olduğunu fark etseniz bile, güvenli bir kopyası olması akıllıca olacaktır.

Öncelikle, yeni bir Time Machine yedeklemesi alın, ardından yalnızca kişilerinizden yerel bir ekstra yedekleme arşivi oluşturacağız:

Contacts Menu > File > Export > Export Contacts Archive- Şimdilik masaüstünüzdeki gibi herhangi bir yerde whatyoyoucallit.abbu yedek dosyasını yapıştırın

Artık birden fazla güvenli kopyaya sahipsiniz, Rehber'e gidebilir ve sadece herkesi silebilirsiniz. Tüm gruplarınız, tüm kişileriniz. Yaptığınız ihracattan hepsini geri alabilirsiniz.

Kişilerinizi geri yüklemek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir:

  • 1 Kişileri Aç
  • 2 Zaman Makinesi girin
  • 3 İyi verilerinizi bulmak için zamanda geriye gidin

Zaten bu kadarını aldınız, şimdi gerçekte geri yüklemeyi yapmanız gerekiyor ... Kalan adımlar:

  • 4 Neyi geri yüklemek istediğinizi seçin, bunu yapmanın çeşitli yolları vardır, teker teker (teşekkürler yok veya en üstteki girişi tıklayın, ardından listenin tamamını seçmek için listedeki en alttaki girişi tıklayın.) belki bir anda bir grup, ve sonra geldiğini göstermek için Rehber'e geri dönün.
  • 5 Geri yükle düğmesine tıklayın

Talimatları takdir ediyorum. Onlar mantıklı ve ben senin emrettiğin şekilde yarın üzerinde çalışacağım. Tamamladıktan sonra nasıl çalıştığını size bildireceğim. Açıklaman için minnettarım.
guana

Teşekkürler - bu beni kurtardı !!! Bir cazibe gibi çalıştı.
tammie
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.