Apple Music açılış ekranı kaybolmuyor!


1

Müziğime iPad'imden ulaşamıyorum çünkü uygulamayı her başlattığımda, Apple Music'in geçiş butonu veya geçmişe geçiş bağlantısı olmayan bir açılış ekranı alıyorum. Bundan nasıl kurtulacağını bilen var mı? (İPad'i yeniden başlatmak yardımcı görünmüyor.)


Bu da başıma geldi. İOS 9.3'ün çalışabileceği bir böcek gibi görünüyor.
RedEagle2000

Yanıtlar:


1

Bu, Music uygulaması internete ilk başladığında bağlanamadığında gerçekleşir.

Müzik uygulamasının internete erişebildiğinden emin olun (bir WiFi'ye bağlanın veya ayarlarda Müzik uygulaması için mobil veri kullanımını etkinleştirin). Mesajı atlamak için bir düğme görünecektir. Bunu atladıktan sonra mesaj ikinci kez görünmez (en azından tekrar güncellemediğiniz sürece).


Teşekkürler. Bunu bir kez başarı olmadan denedim; Daha iyi olup olmadığını öğrenmek için WiFi ve Müzik ile biraz daha deneyeceğim.
Editör,

0

Ayarlar -> Müzik'e Apple Müzik'i devre dışı bırakabileceğine inanıyorum. Belki de bu açılış ekranını gizlemek ve devam etmek için yeterli olacaktır.

Bir düşününce iPhone'umda açılış ekranı belirdi, ancak tekrar giriş yapmamı istedi. Kimlik bilgilerimi girdikten sonra hiçbir yere gitmezdi. Sanırım sonunda geri döndüm ve "şu anda değil" bağlantısına dokundum (ya da her ne ise) ve uygulamaya girdim.


İlk geldiğimde Apple Music'i reddettim ve o zamandan beri en azından "Show Apple Music" (Apple Müziği Göster) ayarlarında bir düğme vardı. Bu baştan beri devre dışı bırakıldı. Önerin için teşekkürler; Ayarlara daha çok bakacağım.
Editör,
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.