Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2016?


1

MacBook Pro'mda bir PowerPoint desteğini düzenlemekte sorun yaşıyorum. Bir meslektaşım en son Mac için Microsoft Office'i almamı önerdi.

Amazon'da fiyatlandırdım ve rastladım Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2016 | Mac Anahtar Kartı . Ancak, listeleme terimleri tartışmaz veya Mac Anahtar Kartını açıklamaz.

Microsoft'un sitesini ziyaret ettim ve buldum Office Ana Sayfası ve amp; Mac için İşletme 2016 . Şartları listelemez veya Mac Anahtar Kartını açıklamaz.

Yani benim sorularım:

  • Bu Office'in süresi dolmuş bir kopyası mı?
  • Mac Anahtar Kartı Nedir?

Microsoft veya Apple bulutları gibi üçüncü taraf bulutları kullanmıyorum. Yerel OpenStack kurulumumu kullanmaktan mutluyum, ancak Microsoft ve Apple bunu yapmama izin vermiyor.

SSS’ye göre Office 365 planları ve Office 2016 paketleri arasındaki fark nedir? , Office 365 bulut kullanıyor gibi görünüyor, ancak Office 2016 paketi kullanmıyor.

Yani bu soru:

  • Mac için Microsoft Office Home ve Business 2016, Azure ve OneDrive gibi harici bir bulut mu kullanıyor?
  • Dahili OpenStack bulutumu Office 2016 paketiyle kullanabilir miyim?

Temel sorular sorduğum için özür dilerim. Neye bulaştığımı anladığımdan emin olmak istiyorum. Geçmişte Microsoft ile, önemli sınırlamaları ve ayrıntıları göz ardı eden pazarlama literatürlerini ve süresi dolma denemelerini yaktım.

Yanıtlar:


2

Anladığım kadarıyla MS Office 2016 uygulamalarındaki tek fark lisans anahtarı.

Hepsi, microsoft'un bulut servislerine ev aramak isteyecekler - bu yüzden nasıl satın alırsanız / kurarsanız yükleyin - uygulamaları yükledikten sonra güvenlik duvarı / konfigürasyon temelinde bununla ilgilenmeniz gerekir.

Anahtar kart size yalnızca bir lisans sağlar, böylece bir Office 365 abone olduğunuzu doğrulamak için giriş yapmanız gerekmez. İTunes'a veya çeşitli uygulama mağazalarına giriş yapmak gibi düşünün. Microsoft, yazılımlarına abone olup olmadığınızı doğrulamanız için bir hesap verir.

Anahtar kart, çevrimiçi ödemenin / çekin önlenmesi için lisanstır.

Apple'ın web sitesi, çeşitli seçeneklerin nasıl fiyatlandırıldığını ve lisanslandığını incelemek için oldukça hoş:

Office 365'in süresi dolmuş bir aboneliktir. Gerisi değil.


Teşekkürler Bmike. Yani net bir şekilde ... Anahtar Kart, MacBook'u Office kullanmak için takmam gereken bir güvenlik cihazı gibi. Onun lisansı ve hamiline ait bir araç. Bu doğru mu?
jww

Donanim yok jww - "anahtar" türündeki kağıda yazdırılan mürekkep desenleri. "Kutudakiler" için Apple metnine bakın - Mac için Microsoft Office'i indirmek için alfa sayısal PIN ve Ürün Anahtarı
bmike
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.