Birden çok ekranı kullanarak, tüm ekranlardaki boşlukları sola veya sağa nasıl çevirebilirsiniz


1

Her ekranda 3 boşluk bulunan 3 ekran üzerinde çalışıyorum.

Her ekranda aynı anda "sol" boşluğa nasıl geçebilirim?

Yanıtlar:


2

Yalnızca Sistem Tercihleri> Görev Kontrolü> Ekranların kullanılmaması durumunda, ayrı alanlar vardır.

Bunu yaptığınızda, 3 ekranın tümü aynı alanı paylaşacak ve birlikte değiştirilecektir.

görüntü tanımını buraya girin

Şahsen, çalışmak için çok daha iyi bir yol buluyorum, ancak kişisel tercihinize bağlı olacağını düşünüyorum. Bu yöntemi kullanarak, belirli uygulama gruplarını birbirine bağlamayı seviyorum, böylece her bir 'kümeyi' farklı bir Alanda görebiliyorum.

Yöntemleri her değiştirdiğinizde, numaralandırma değişeceğinden dikkatli bir şekilde hazırlanmış tüm Alanlar dağılır, bu nedenle denemek isterseniz, hangi uygulamaların hangi Alanda açılacağı ayarlanmış sıfırlamak zorunda olun.


Denedim, ancak ne zaman bir uygulamayı tam ekran olarak açsam, ekranların geri kalanı boş ... ... temelde her uygulamanın aynı alanda bir ekranda çalışması için ihtiyacım olacak. mümkün mü? Linux'ta çalışma alanları gibi bir şey?
Ronan Dejhero

Ah, tam ekran kullanmamalısınız… keşfettiğiniz gibi :( Tam ekran her zaman gerçekten işe yaramaz bulduğum bir alan çalıyor, bunun yerine maksimize çalışıyorum [yeşil noktaya tıklayın / tıklayın veya sadece istediğiniz kadar doldurmak için sürükleyin ], sonra Uzaylar harika
Tetsujin

Evet Apple bunu düşünmüyordu ... Linux'ta çalışma alanlarını tercih ettim, burada her bir uygulamayı bir ekrana ayarlayabilir ve çalıştığınız şeye bağlı olarak hepsini bir araya getirebilirsiniz! ihtiyacın olduğu gibi. yardım ettiğin cevabın için teşekkürler :)
Ronan Dejhero
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.