Bir hesaba kredi / borç / hediye kartından kredi eklemek mümkün müdür?


0

Bu yüzden iPod'umda bu oyunu oynuyorum Canlı Aşk: Okul Idol Festivali . Bu oyunda aşk mücevher denilen para birimini satın alabilirsiniz. Bunlardan 50 tane almak istiyorum, ancak hesabıma yapmak için hesabıma 10 dolar daha kredi eklemeliyim. Hediye kartından kredi / borç / kredi kartından yaklaşık 30 dolar harcamak istemiyorum. Zaten hesabımda 20 $ değerinde kredim var. İhtiyacım olan sadece 10 dolar daha. Hesabıma 10 $ 'lık bir kredi kartından / borçtan / hediye kartından hesabıma koymak mümkün mü? Baktım ancak bulabildiğim en ucuz App Store kartı 25 $. 25 dolara ihtiyacım yok. Ve gereksiz yere 15 dolar harcamak istemiyorum. Veya değerli taş alırsam, kalanını bir hediye kartından değil, bahsi geçen kredi / borç / borç için alabilir miyim? Bir PayPal hesabına bağlı, 10 $ ekleyebilir miyim? Lütfen bana yardım edin çünkü ben idol cehenneminde derin ve ne zaman ve ne zaman onları satın almak için taşlar harcamak istediğim için bu anlamaya ne zaman bir zaman sınırı yaşıyorum.


İlk 20 $ kredisini kullanmıyor ve 10 $ daha istiyor mu?
JMY1000

Yanıtlar:


1

İşte yapabilecekleriniz: hesabınızda bir hediye kartı kredisi ve bağlantılı bir kredi kartı olabilir. İşte yapamadıklarınız: Bir kredi kartından iTunes hesabınıza yalnızca 10 ABD doları ekleyemezsiniz. Fakat Şu anda hesabınızda bir krediniz varsa ve bir kredi kartını hesabınıza bağlarsanız, önce hediye kartından kalan tüm krediyi kullanır, sonra kalan miktarı kredi kartınızdan tahsil eder.


0

Cüzdanı / Hesap Cüzdanını Apple Perakende mağazalarındaki hesabıma para eklemek için kullanıyorum. Orada her türlü ödemeyi alıyorlar, ancak ödemek için fiziksel olarak mağazaya gitmeniz gerekecek.

Hesaba iOS uygulamasını kullanarak veya çevrimiçi olarak yükleme yönteminin farkında değilim. Ayrıca çevrimiçi satın alabileceğiniz 15 $ ve 10 $ kartlar var - satıcının size geçerli bir e-posta göndereceğine güvenmelisiniz - ancak çevrimiçi bir satın alma işlemi yapmak için Target gibi büyük bir satıcı kullandığımda sorun yaşamadım.

İstediğiniz miktarda boş bir kart almak için Apple Store'a bir arkadaş da gönderebilirsiniz - bu amaç için boş kartlar vardır.

Apple’dan gelen çevrimiçi satışlar, özel miktar kartlarını etkilemiyor gibi görünmektedir; bu nedenle, bunlardan birinden yararlanabilirseniz fazla harcama yapmamanız gereken birçok seçenek vardır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.