Yeni Apple TV'm neden birden bire satın aldığım TV şovlarını göstermiyor?


4

Birkaç gün önce, yeni Apple TV'm, satın aldığım TV şovlarımı göstermeyi bıraktı.

Ana ekranda TV Şovları uygulamasını seçtiğimde ve “Satın Alınanlar” sekmesine tıkladığımda, hiç bitmeyen bir eğirici alıyorum.

Filmler uygulaması için aynısını yaptığımda, satın aldığım tüm filmleri görüyorum. Satın aldığım TV şovlarını Mac'imdeki iTunes'da da görebiliyorum.

Ayrıca, bir TV şovu almaya çalışırsam, ebedi bir eğiriciyi alıyorum. İlginç bir şekilde, satın aldığımı bildiğim bir TV dizisini ararsam (ör. “Bana Star Trek'in Yeni Nesil sezonu dört bölüm bir göster”) ve tıklarsanız, oynayacak. Mac'imden iTunes'dan şovlar satın alabilir ve yukarıdaki yöntemi kullanarak onları hemen Apple TV'de oynatabilirim.

Apple TV'yi yeniden başlatmayı denedim; iTunes ve App Store hesabımdan ve iCloud hesabımdan çıkış yapmaktan sonra tekrar oturum açmak; ve Apple TV'nin yeniden ayarlanması, tümü etkisiz.

Bunu alan başka biri var mı?


1
burada sorun yok. Üç cihazımız var ve iki hesap kullanıyoruz. Denediğin şeyler iyi görünüyor. Bir sonraki durak, Apple müşteri desteği ....
bmike

1
Bir Apple TV'm var ve hiçbir sorunum yok. En iyi bahis, çağrı elması desteğidir. Sunucu tarafı sorunu olabilir
user2277872

@ user2277872 Apple'da canlı sohbet desteği seçeneği var! Biri kopukluktan ve oldukça yavaş bir tepki süresinden sonra, onları aramamı istedi, bunun yerine “multimedya” ekibini sor. Bu yüzden onları çağırmanın en iyi seçenek olduğuna tamamen katılıyorum.
Paul D. Waite

Bugün bunu farkettim (gönderinizden üç gün veya daha sonra).
Rick,

Yanıtlar:


2

Ben de aynı sorunu yaşıyordum. Çocuklarım hiçbir şey satın alamadı diye Kısıtlamalar açtım. Bir şifre sorması gerekiyordu (bunun uygulamaları satın alırken yaptığı). İTunes'dan bir şeyler satın almaya çalışmak iplikçinin sonsuza dek dönmesine neden oldu. Restictions'ı kapattım ve ilk kez işe yaradı!


Bilmek güzel. Açık kısıtlamalar yok.
Paul D. Waite

1

Yalnız değilsin. Ben de aynı şeyi gördüm. TV şovları için satın alma işlemi yok, ancak favorilerimi görebiliyorum ve aramalarıma eşyalarıma erişebiliyorum. Bu, muhtemelen verilerimize sahip olan sunuculardan birinin veya daha fazlasının, bir şekilde veya başka şekilde kötü olduğu anlamına gelir.

Geçmişte çalıştığı gibi tekrar giriş / çıkış yapmayı deneyeceğim.

İyi şanslar.


0

Dün gece, Apple İngiltere ile konuyla ilgili bir destek web sohbeti yaptım .

Bunların tavsiye edecekleri adımlar olduğunu doğruladılar. Bana destek hatlarını aramamı söylediler (0800 107 6285, 08: 00–19: 45 Pazartesi - Pazar) ve “multimedya” desteği istediler.

Ancak, bu sabah, satın aldığım TV şovları aniden tekrar ortaya çıktı, sanırım kaybolduktan yaklaşık beş gün sonra.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.