Bir dokunma kimliğime sahip olduğumda, App Store'daki ücretsiz uygulamalar veya incelemeler için neden Apple ID şifremi tekrar tekrar yazmak zorundayım?


0

Sadece bir şeyi merak ediyorum. Bu yüzden iPad'imi bir dokunma kimliğine sahibim ve ayarlarda Apple kimliği şifremi istememi istemeyeceğimi düşündüm:

enter image description here

Bu yüzden bugün App Store'da bir uygulama için bir inceleme yazmaya çalışıyordum:

enter image description here

ve ne biliyorsunuz, benim Apple ID şifremi istiyor ve parmak izi okuyucusu bunun için çalışmıyor.

Bir şeyi doğru ayarlamıyor muyum? Bize bu dokunma kimliği şeyini satmanın bütün öncülüğünü düşündüm ki şifrelerimizi bir daha yazmak zorunda kalmayacağız. Burada ne özlüyorum?

PS. Apple şifremi yazmanın neyin zor olduğunu bilmek isteyenler için, Apple’ın " Fappening "iCloud üzerinden ünlü fotoğrafların ihlali, hesabıma gelmesini önlemek için şifremi böyle bir şeyle değiştirdim" Özellikle bir uygulama incelemesi bırakmak kadar önemsiz bir şey için.


Soru başlığınız / başlığınız, ücretsiz uygulamalar indirmeye çalıştığınızda bunun gerçekleştiğini belirtir, ancak bu konuda vücutta söz yoktur. Bu böyle mi?
Jerry W.

@ jer-el: Hayır.
c00000fd

Yanıtlar:


1

Tüm göstergeler Touch ID'nin yalnızca satın alımlar için kullanılabildiğidir. Ayarlar'daki geçişin altındaki gri mesaj da bunu gösterir.

İnceleme yazarken çok fazla seçeneğiniz olmayabilir, ancak şifrenizi hatırlamak ve yazmak yeterli olabilir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.