Bir uygulamanın arka planda açık kalmasını nasıl sağlayabilirim?


5

İPhone'umda bir uygulama kullanırken, yanlışlıkla ev düğmesine bastım. Uygulamayı hızla yeniden açtım. Ama bıraktığım yerden devam etmek yerine, uygulamanın yeniden yüklenmesi gerekiyordu. (Bu Klanların Çatışmasıydı ve ben bir baskın içindeydim!)

Bir uygulamayı arka planda açık tutmanın bir yolu var mı?

Böyle bir özellik aynı zamanda bir şeyi hızlıca kontrol etmemi ve ardından üzerinde bulunduğum uygulamaya geri dönmemi sağlayacak.


1
Jailbreak yaparsanız, bunu tüm uygulamalar için yapabilirsiniz (arka plana girseler bile onları ön planda tut), ancak aksi takdirde, uygulama geliştiricisinin @grgarside'ın işaret ettiği şekilde ne yapmasına karar verdiğinize tabi olursunuz.
Andrew Larsson,

Aslında @Andrew, hapishaneden bahsedecektim ama iyi bir iOS 9 uyumlu arka plan tweaks var mı?
grg

InfinityTask birdir. Ben cezaevinde kaldım iOS 8, bu yüzden herhangi bir iOS 9 işini test edemiyorum, ama başkalarının tavsiye ettiğini duydum.
Andrew Larsson,

InfinityTask'a daha fazla baktığımızda, yalnızca 10 dakikalık arka plan zaman sınırını uzattığı görülüyor, bu nedenle uygulama arka plan görevlerinden faydalanmadığı sürece, hiçbir etkisi olmaz.
Andrew Larsson,

Muhaliflerin iyi değerlendirmeleri ve arka planlamanın nasıl davrandığına dair birçok seçenek var gibi görünüyor.
Andrew Larsson,

Yanıtlar:


8

Uygulamalar arka plandayken duraklatılır ve açıldığında devam eder. Bir uygulama, içinde bırakıldığı duruma doğru şekilde devam etmezse, bu yalnızca geliştiricinin çözebileceği bir şeydir.

Arka planda bir uygulamayı ön plandaymış gibi çalıştırmak mümkün değildir. Uygulamalar, arka planda yalnızca Apple yönergeleri uyarınca kısa bir süre için sınırlı bir dizi görevi çalıştırabilir veya Arka Plan Uygulama Yenileme gibi yapılandırılmış arka planlamayı kullanabilir.

Ayrıca bkz: iOS 7 uygulamaları çok sık öldürüyor gibi görünüyor .


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.