Windows için bir iOS sanal makinesi var mı?


9

Windows için bir iOS sanal makinesi var mı? Eğer değilse, yapamamasının bir nedeni yok mu?


Xcode ile paketlenmiş iOS simülatörü ihtiyaçlarınız için yeterli değil mi?
Andrew Larsson

Mac'im yok
Mauro F.

1
Neden bir sanal makineye ihtiyacınız var? Bilgisayarlar bir iOS cihazını taklit edecek kadar güçlü olmadığından, uygun bir geliştirici ortamınız yoksa, çok fazla şey yapamazsınız. Yapabileceğiniz şey OS X'i sanallaştırmak ve daha sonra OS X ile paketlenmiş simülatörü kullanmaktır.
JMY1000,

1
IOS ARM CPU'larda ve Windows ve OSX'te Intel
x86'da

Bu neredeyse bir cevap değil, ama bir çözüm var. Google iEmu, orijinal iPhone ve iPad ile çalıştı. Adam kısa bir süre önce Cisco tarafından satın alınan başka bir şirket (virtur.al) yaptı.
Gündem

Yanıtlar:


8

Basit cevap: Hayır.

Apple, iOS cihazlarının (iPhone, iPad, iPod touch) ve Xcode simülatöründen başka iOS'un çalışmasına izin vermez. Windows VM uygulamanızda OS X'i simüle edebilir ve daha sonra bir iOS cihazını simüle etmek için Xcode'u kullanabilirsiniz, ancak bu gerçekten bilgisayarınıza vergilendirilir ve gerçekten çaba harcamaya değmez, ancak yonga setleri ve Apple önleme nedeniyle iOS'u doğrudan Windows'ta simüle edemezsiniz o.


8
Arrrrrrrrrrrrrrghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Bu yüzden Apple'dan nefret ediyorum. Daha sakin bir not - geçen yıl bir şey değişti mi?

2
Apple'dan nefret ediyorsanız, iOS yazılımı yazmaya çalışmamalısınız.
gnasher729

5
Apple'ın geliştiricilere uygulamalarını Apple ürünlerine karşı test etmeleri için bir yol sunmamak çok saf bir karardır ve bu da Apple'a zaten pazarın adil bir payına mal olmuştur. Bu yüzden insanlar Android'i seviyor. Basit, ücretsiz ve çok destek.
Mladen B.

7
Peki ya istemcimizin bize "android veya masaüstlerinde olduğu gibi benim iphone düzgün görünmüyor" söylediği bir site için css hata ayıklamak isteyen bazı hakkında ne?
Eric
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.