Tüm fotoğraflarımı sildikten sonra bile Macbook depolama alanım dolu


2

Bu yüzden sadece geçen yıl MacBook Air'imi aldım ve seyahat ediyorum, o yüzden çok fazla fotoğraf çekiyorum, ancak fotoğrafları 1TB sabit diskime alıyorum ve bunları şimdiye kadar aktarıyorum ve zaman makinem de buraya geri dönüyor. Son zamanlarda, başlangıç ​​diskimin neredeyse dolduğunu belirten bir mesaj aldım, bu yüzden tüm fotoğrafları sabit sürücüme aktardım ve hepsini sildim. Geri dönüşüm kutumu boşalttıktan ve son zamanlarda silinen fotoğrafları okuduktan ve boşalttıktan sonra bile hala doluydu. Yine de hayır şans bu yüzden benim bulucu ve bilgisayar üzerine gitmek için adım attı ve tüm fotoğrafların boyutunu almak için tüm dosyaların boyutunu bulmak ve benim fotoğraf kütüphanemde 49GB var ve orada tam anlamıyla orada bir şey yok! Bu çok sinir bozucu çünkü şimdi yavaşlıyor ve kullanırken aşırı şarj oluyorsa aşırı sıcak oluyor çünkü kullanmaya başladığım için çok dolu.

Teşekkürler

Yanıtlar:


2

Cevabınızı burada bulabilirsiniz .

Özetlemek gerekirse, iPhoto’daki gibi boş bir çöp yoktur. Silinen resimler yakın zamanda silinen bir albüme taşınır ve ardından 30 gün sonra otomatik olarak kalıcı olarak silinir. Bu 30 gün boyunca herhangi bir zamanda manuel olarak çıkarılabilir veya kurtarılabilir.


0

Deneyin: "Finder" menüsünden "Secure Empty Trash" seçeneğini seçin.

Hala Zaman Makinesi Açılmazsa ve bir süre beklenirse, Yerel anlık görüntüler denilen şeyi silmeye başlar ve fotoğrafların çektiği alanı boşaltır.

Bu başarısızlık disk yardımcı programını deneyin.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.