Otomatik doldurma mı, yoksa başka bir ad mı var?


2

Birkaç yıldır beni rahatsız eden bir sorunu çözmek için onu oraya koymak.

Bir zamanlar, Safari’deki bir formda e-posta adresimi yanlış girdim.

Şimdi yanlış bir e-posta adresimin sağına yakın bir X işareti olan mavi bir pop-up penceresi açıyorum (ilk adımın ilk harfini eksik bırakıyor). @ Sembolünü yazarsam, lütfen yanlış e-posta adresimi doldurur. Bu pop-up'ı kapatmak için X'e tıklamam gerekiyor ve ardından Autofill lütfen domain.com bitini benim için yapıyor.

İşte (umarım) eylemdeki sorununun bir görüntüsü:

benim küçük mavi ipucu gösteren kısmi e-posta adresim

Doğru terim googling ve bazı açık talimatlar izleyerek, ne denir bilseydim, düzeltmek basit olmalı.

Otomatik Doldurma'nın (Safari / Tercihler / Otomatik Doldurma) benim için doğru Rehber kartını kullandığından emin olmak gibi olağan işleri yaptım ve bu da Otomatik Doldurma işleminin doğru e-posta adresini girmemi isteyeceği bir dereceye kadar yardımcı olur.

Sistem geniş ikame tercihi oluşturmak için Sistem Tercihleri> Klavye> Metin kullanmayı bile denedim, ancak bu ne yazık ki işe yaramadı.

Ve gerçek katil, bir şekilde beni birkaç yıl Mac'ten Mac'e kadar takip etti, bu da beni bir iCloud ortamına veya tercihine bağlı olduğunu düşünüyor.

Ne dendiğini biliyorsanız ve beni düzeltmeye yönlendirebilirseniz çok minnettar olacağım.


Eğer denediniz Keychain Access.app. Yanlış girişi silebilmelisiniz.
Milliyetler

Merhaba Dave. Bu soruya baktınız ve değerleri düzenlemeye çalıştınız mı? Ayrıca, yayınınızın düzenleyebileceğini ve Safari’nin hangi sürümünün sorunu olduğunu açıklayabilir misiniz? İOS için Safari ve / veya PC / Mac için Safari? Mac’in Mac’in gönderinin alt kısmında olduğunu söylüyorsunuz - ancak belirli bir kapsam konusunda çok net olmak size yardımcı olabilir.
bmike

Yazım sözlüğünde olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Terminal Düzenleme: cd Kütüphane / Yazım. Sonra pico LocalDictionary. Bu dosyanın içinde olup olmadığını görün, öyleyse silin ve dosyayı kaydedin.
Steve Chambers

Yani bu Anahtarlık Erişimi değil (sanırım). Anahtarlık mağaza ziyaret edilen web siteleri için kullanıcı adlarını ve şifreleri saklar. Bu sorun yepyeni, daha önce hiç ziyaret edilen web siteleri için ortaya çıkıyor.
Dave Cody

bmike, bu bağlantı için teşekkürler. Umut verici gözüküyor, ama orada edinilen teorileri denemek için zamanım yok. Yakında arayacak ve sihirli mermi olduğunu kanıtlarsa cevabınıza oy vereceksiniz. Mac OS 10.11.3 (El Capitan) üzerinde çalışan Safari 9.0.3'ten bahsediyorum
Dave Cody
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.