İOS 9.3'teki Müzik uygulamasındaki yıldız derecelendirmelerine ne oldu?


8

Bu yüzden iOS 9.3'e yeni güncelledim ve her şey genel olarak iyi görünüyor. Ancak Müzik uygulamasını başlattığımda, yıldız derecelendirmesini görüntülemek / düzenlemek için bir parçanın adına dokunabiliyordum. Ama şimdi bunu yaparsam beni garip bir şekilde tekrar aynı parçaya getiriyor… Ve tekrar… Ve tekrar…

Bu bir “özellik” mi yoksa bir şey mi? Bu konuda UX garip görünüyor. Apple hendek yıldızları kalpler / aşk şeyleri için mi? Anlaşma ne.

Yanıtlar:


11

Bu yüzden yanlışlıkla bu sorunu çözdüm. Yıldız derecelendirmesini görüntülemek / düzenlemek için bir parçanın adını tıklamadan önce, bunun için şimdi UX albüm kapağını tıklamaktır. Sanat esirleri ve yıldız derecelendirmeleri o bölgede ölü merkez gösterir; aşağıdaki resme bakın.

Yine de sizi tekrar tekrar aynı geçerli parça adına getiren geçerli parça adına dokunmanın garip UX'ini açıklamıyor. Ancak en azından yıldız derecelendirmeleri, iOS 9.3'teki Müzik uygulamasının bir parçasıdır!

Şimdi iOS 9.3 Müzik uygulamasının kapak alanında görünen yıldız derecelendirmelerinin ekran görüntüsü.


1
9.3'te parça adına tıklamak sizi söz konusu parçanın albümüne götürecektir. Bir çok insanın istediği bir şey vardı.

1
Bu doğrudur — albüm resmine tıklamak artık yıldız derecelendirmelerini gösteriyor. UX değişikliği kesinlikle bir yükseltmedir (ilk başta kafa karıştırıcı olsa da) - bir "şarkı" (albüm yerine) ararsanız ve tüm albümü görüntülemek istiyorsanız, başlığı tıklamak tıklamaktan çok daha hızlıdır ... (üç noktalar, sağ alt) ve albümü bu şekilde bulma. Yıldız derecelendirmelerini taşıma kararlarının ardındaki mantığı daha iyi açıklayacağını umuyoruz!

Çözüm gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Posta almak üzereydim!
Adrian
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.