Apple TV 4 üzerindeki “Get” butonu nedir?


Yanıtlar:


1

Gördüğünüz, App Store'daki Netflix uygulamasının listesi.

Ekran görüntüsünde vurguladığınız Netflix uygulamasını tıklayın (tıklayana kadar dokunmatik yüzeye basın). Bu sizi Netflix uygulamasının uygulama sayfasına götürür ve o sayfada bir get düğmesi olacaktır. "Al" üzerine tıklayın.


Simgeye tıkladığımda anlık olarak biraz büyüyor ve orijinal boyutuna dönüyor ve işte bu kadar. Simgenin ne yaptığını gösteren bir video yapabilirim ama düğmeye bastığımı gösteren herhangi bir kanıt sunamıyorum (öyleyim). Demek istediğim, uzaktan kumandayı elimde
tutsam

@neubert Öyleyse doğru tıklamıyor olabilirsiniz ya da uzaktan kumandada hatalı olabilirsiniz. Yine de, App Store'a girmeyi başardın, yani ... Bir tıklama almak için dokunmatik yüzeye gerçekten bastığından emin misin? Ayrıca, yanlışlıkla parmağınızı dokunma yüzeyinde hafifçe hareket ettirdiğiniz için, tıklama kaydedilmez.
Lizzan

Bu yüzden aslında yüklü olduğunu sanmıyorum. Görünüşe göre iTunes hesabımla ilişkilendirilmiş bir kredi kartım olmadığı sürece uygulama mağazasından herhangi bir uygulama yükleyemedim. Gerçekten aptalca şeyler. Ücretsiz bir uygulama yüklemek için kredi kartına ihtiyacım olmamalı. Meh.
neubert,
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.