OS X'te arka planda açık uygulamalar, odağımın benden alınmasını istemiyorum. Benim Odaklı Saygı!


11

2014 Mac Mini'de El Capitan 10.11.4 kullanıyorum.

Rapor yazma, kelime / excel / Adobe / Safari / iTunes / takvim / vb.Gibi sık sık 10-14 uygulama çalıştırıyorum.

Sık sık başka bir uygulama açmak istiyorum, arka planda açılmasını ve kelime / excel'e geri dönmesini ve çalışmaya devam etmesini istiyorum, ancak başlatma uygulaması bazen 2 veya 3 kez odağımı alıyor. açılış ekranı için bir kez, açık diyalog penceresi için bir kez ve 'yeni belge'yi tıkladıktan sonra tekrar.

Başka bir durum, 1Password (beta) gibi arka planda bir uygulamayı güncelliyor ve her adımın güncellenen uygulamaya geri dönmesini sağlıyor.

Unix / Terminal vb. İle yapabileceğim bir şey var mı?


Tanrım, bunun çözülebilmesini diliyorum. Uygulamaları spot ışığından başlatırım ve uygulamanın 2-10 saniye yüklendikten sonra dikkatimi tekrar çalması iş akışımı her zaman öldürür.
haftahaveit

Yanıtlar:


2

Arka planda Finder'da (gizli) bir uygulama başlatmak için basit bir Automator hizmeti kullanabilirsiniz. Automator uygulamasını açın , Finder'da dosya veya klasörleri kabul eden bir hizmet seçin ve aşağıdaki içeriğe sahip bir Kabuk Betiği Çalıştır eylemi ekleyin :

Otomator servisi

for f in "$@"
do
    open "$f" --hide
done

Hizmeti arka planda Aç olarak kaydedin . Sistem Tercihleri'ni açın. / Klavye / Kısayollar / Servisler , yeni hizmetinizi bulun ve istediğiniz bir klavye kısayolunu atayın. Bir kullanışlı seçtim ShiftCmdB. Sistem Tercihleri'ni kapatın ve hizmeti ve kısayolu test edin.

arka planda aç

Bununla ilgili güzel bir şey, uygulamaların yanı sıra belgelerle de çalışmasıdır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.