İPad Air ile kullanım sorunu


0

Bir iPad Air'im var ve 1.4 GB gerektiren bu oyunu güncellemek istiyorum. İPad'imde yalnızca 5 uygulamam var ve depolama alanıma bakmak için Ayarlar'a gittiğimde 11 GB kullandığımı söylüyor. Tüm uygulamalarımın kullanımını ekledim ve yalnızca 3,3 GB saydım. Bunun nasıl düzeltileceğini bilmiyorum, iPad'imi yeniden başlattım ama işe yaramadı. Diğer 8 GB'nin nereden geldiğini bilmiyorum. Aynı zamanda iPhone 4s için de aynı sorunu yaşıyorum.


Belki eski bir iOS mu işletiyorsunuz? Ayarlar> Genel> depolama ve iCloud kullanımı> Depolamayı Yönet, kullanım hakkında oldukça ayrıntılı.
Tyson

Ne demek istediğinizi anlamadım, iPad'imi en son IOS güncellemesine güncelledik. Ayrıca iPad'imi tekrar başlattım ve şimdi 1.9 GB'ım var. Böylece yükseldi
Pozzeroooo

İPad'inizde yüklü film, podcast, müzik vb. Olmadığından emin misiniz? Kesinlikle kontrol etmek istiyorum. iOS, yaklaşık 1.8 GB alan kullanır.
ThoughToo

Genellikle insanlar fotoğraflarını iCloud / Dropbox / Amazon / etc arasında senkronize ettiklerinin farkında değildir. ve onların iDevice. Belki çok fotoğrafın var?
fsb

Yanıtlar:


-1

Öncelikle, iPad'inizi en son iOS sistemine güncellemelisiniz ve sonra hala size daha fazla yer kaplarsa, iPad Air'inizde çok fazla gereksiz dosya veya "diğer" depolama alanı vardır. Öncelikle Diğer depolama alanının ne olduğunu bilmelisiniz. Fiziksel depolama gerektiren çok fazla şey var. Bu yüzden Apple, “Diğer” kategorisine bir çok şeyi atmayı seçti. Ayrıca, sizinle aynı durumu olan bu konuya başvurabilirsiniz. Umarım size yardımcı olur. https://www.reddit.com/r/iphone/comments/3elqfe/iphone_6_says_storage_almost_fullexcept_its_not/

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.