Spot ışığı endeksini yeniden almaya zorlama


1

Spot ışığı ile endekslenmesini istediğim büyük bir uzaktan kumandalı (sigorta monteli) sürücüm var. sudo mdutil -i on </path/to/volume>Spotlight yürüttükten sonra , klasörün indeksini içerdiğini sandığım .Spotlight-V100 dizinini oluşturur.

Bu sürücü sökülüp yeniden takıldığında, endeksi kaybediyor gibi görünüyor. Spot ışığı her seferinde yeniden indekslemek yerine mevcut dizini almaya zorlayabiliyor muyum?

EDIT: Monte edilen birim xfs'dir ve OS X 10.11.4 kullanıyorum


orijinal soruya ekledi
I.Ped

Xfs için okuma ve yazma sürücüsü bile bulamıyorum . Hangisini kullanıyorsun?
klanomath

Bu, sorunuzu yanıtlayıp yanıtlamadığından emin değilim, ancak (doğru argümanlarla birlikte) okuma / yazma erişimine izin veren uzak birimi monte etmek için sshfs kullanıyorum.
I.Pat

Bu çok yardımcı olur. Farklı kullanıcı bağlamıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Kullanıcı _spotlight endekslemeyi yapar ve bu kullanıcı uzak birime erişemez. Hangi yayları kullanıyorsunuz?
klanomath

Reconnect, local, allow_other, defer_permissions, tranform_symlinks kullanıyorum. Sadece spot ışığı endekslemesinin işe yaramasına rağmen açıklığa kavuşturmak için, ancak indeks temizlenmeli ve sürücü her yeniden yerleştirildiğinde yeniden düzenlenmelidir. Bu davranışı önlemenin bir yolunu bulmaya çalışıyorum.
I.Pat
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.