Deluge ile çalışmak için mıknatıs bağlantılarını nasıl alabilirim?


13

Mıknatıs bağlantılarını OS X'te Deluge BitTorrent İstemcisi ile nasıl ilişkilendirirsiniz ? Diğer sistemlerde, mıknatıs bağlantılarını Tercihler aracılığıyla istemciyle ilişkilendirebilirsiniz , ancak OS X'de durum böyle görünmemektedir.


objc [3651]: Objective-C çöp toplama artık desteklenmiyor Tufan mıknatıs işleyici herhangi bir düşünce kullanmaya çalışırken bu mesajı alıyorum
kenneth

@kenneth Bu sorunla ilgili bir GitHub sorunu dosyalandı. Sayfada, (kişisel olarak denemediğim) bir geçici çözüm bulacaksınız, umarım DMH'nin yazarı altta yatan sorunu çözene kadar çalışacaktır (ki denediğini söylüyor).
kba

Yanıtlar:


16

OS X'te Deluge, GTK-OSX'in özelliği desteklememesi nedeniyle mıknatıs bağlantıları ile ilişkilendirilemez ( Bkz . 2420 numaralı bilet ).

Geçici çözüm Deluge Magnet Handler kullanmaktır . Kullanmak için ZIP dosyasını indirin , çıkarın Magnet Handler.app, Uygulamalar klasörüne gidin ve bir kez çalıştırın.

Uygulama, mıknatıs bağlantıları ile ilişkilendirilerek ve mıknatıs bağlantılarına basıldığında AppleScript kullanarak bunları Deluge'ye ekleyerek çalışır.


7

Mıknatıs URL'sini Kopyala'yı sağ tıklayın

Tufan -> Ekle -> URL -> Yapıştır -> Git


1

Bağlantıyı tarayıcıdan alın, tufana atın. Basit. Sadece tıklamak harika olurdu ... evet. Bunu elde etmek için başka bir uygulama yüklememeyi tercih edin ... evet.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.