iPhone, metinlerden ve diğer bildirim olaylarından sesli uyarı alamıyor


1

İOS 9.3.1 çalıştıran bir iPhone 6'm var. Ses ile uyarmak üzere yapılandırılmış mesajlar için bildirimlerim var. Diğer uygulamalar da sesli olarak bildirilecek şekilde ayarlanmıştır. Rahatsız Etmeyin özelliğini etkinleştirdim, ancak bir programa göre (yalnızca geceler). Yandaki susturma düğmesi kapalı. Telefon görüşmeleri ve diğer şeyler düzgün bir şekilde gürültü yapıyor.

Bir metin aldığımda ve telefon uyuduğumda, titreşimim yok, afiş açılırlığı yok, ses yok. Daha sonra güç düğmesine basarsam, ekranda mesaj bildirimini görüyorum, bu nedenle telefonun mesajı aldığını biliyorum.

Apple saatiyle aynı sorunu telefonla eşleştirdim. Metnin geldiğini ancak alarm vermediğini gördüm.

Herhangi bir fikir?

Yanıtlar:


1

Apple Watch'unuz telefona bağlandığında, bildirimler yanmaz veya iPhone'unuzda ses çıkarmaz: bu gerekli değildir, çünkü saatinizde bildirim alıyorsunuzdur, bu nedenle bildirimin telefonunuzda olması koşuluyla telefon titreşim / sesi gereksiz olacaktır. bilek. Bu nedenle, sorun iPhone'unuzla ilgili değildir (İzle bağlı olduğunda bir bildirim alırken titremesi gerekmediği için).

Peki neden Apple Watch'unuz titremiyor?

Haptics'i kapatmadığınızdan emin olun.

Saatinizde Sessiz Modda olmadığınızdan emin olun.

Titreşimde hissedebilmenizi sağlamak için Apple Watch'unuzdaki dokunsal titreşim uyarılarının yoğunluğunu artırın.

Hala bir sorun yaşıyorsanız , telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin ve saatinizi seyredin ya da eşleştirmeyin ve saatinizi telefonunuzdan onarın (bu, birçok kullanıcının bu sorunu çözmesine yardımcı oldu).

Apple Watch'ınızın dokunsal (titreşim) motorunun kırılmış veya zayıf olması da mümkündür. Apple bunun bazen olabileceğini kabul ediyor. Getsupport.apple.com adresinden elma desteğine gidin, Apple Watch'a gidin ve "Onarım ve Fiziksel Hasar" sorun bölümüne basın. Ardından "Taptic Engine veya dokunsal geribildirim beklendiği gibi çalışmıyor" sorununa gidin; burada Onarım için Saatinizi postayla gönderebilir veya telefondaki yanlış çalışma titreşimleri hakkında Destek ile konuşabilirsiniz.


Apple Watch tamirinin geçerli bir cevap olduğu ya da daha fazla araştırmak için bir Apple Mağazasını ziyaret ettiğim için en iyi cevap olan owlswipe ile aynı fikirdeyim. cihaz ve tekrar deneyin, ancak uygun ayarlara sahip olduğunuz görünüyor ve bu harika bir tavsiye.
MacOSGenius
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.