İOS App Store Güncellemeleri listesi nasıl düzenlenir?


1

İOS App Store'umda güncellemeleri olan düzinelerce uygulama var, ancak çoğunu güncellemekle ilgilenmiyorum. Bir güncelleme varsa, yüklemek istediğim olsa da bazı uygulamalar var. Ancak, güncellemelerin App Store uygulamasının bu bölümünde nasıl sıralandığına dair herhangi bir tekerleme veya sebep bulamıyorum; bu durum, tüm listeyi yavaşça kaydırmaktan veya doğrudan bu uygulamayı aramaktan kısa bir şey olup olmadığını görmemi zorlaştırıyor .

Peki nasıl örgütleniyorlar?

Yanıtlar:


0

Saygısız olmak değil ama ben Apple dışında kimsenin bildiğini sanmıyorum . Yıllardır Apple ürünlerim oldu ve tek tahminim, incelemeleri tamamlandıktan sonra belirli bir süre içinde kullanıma sunuluyor olmasıdır. Uygulamaların ne zaman gözden geçirildiğini bilmiyoruz, kendimiz hariç, bu nedenle güncellenmiş diğer uygulamalarla nasıl başa çıkacağımızı bilmiyoruz.


1
Sorumu anladığından emin değilim. İOS App Store'daki mevcut güncellemeler listesi nasıl sıralanır? Diyelim ki güncellemeler sekmesine gidiyorum ve Pandora, Waze ve Google Maps yazıyor. Hangisi üstte olacak? En popüler uygulama? En son güncellenen mi? En çok kullandığım kişi mi? En uzun zaman önce güncellediğim biri mi? Alfabetik? Başlangıçta oluşturulan tarih?
kal-al

Her türlü faktörü düşünmeye çalışıyorum ama rastgele yerleştirilebilecek herhangi bir örüntü ve düşünce bulamıyorum. Bu can sıkıcı bir durum çünkü uzun bir listenin neresinde belirli bir uygulamayı arayacağımı bilmek istiyorum.
kal-al

Sanırım ne aradığını anladım ve cevabım hala duruyor. Güncelleştirmelerin size hangi sırayla gösterileceğini belirlemenin açık bir yolu yoktur.
fsb

İncelemelerinin ardından herhangi bir şeyle ne ilgisi var?
kal-al

1
Cevabım buydu: bilmiyoruz, sadece Apple biliyor. Deneyimlerime dayanarak bir tahminde bulundum (ve bir tahminde bulunduğunu belirttim).
fsb

0

Sadece rastgele olduğunu söyleyeceğim. Sıralanabileceği çeşitli yollardan bakmaya çalıştım, hiç organizasyon yok. Tüm uygulamaları güncelledim ve yeni güncellemelerin geldiğini izledim ve başka bir uygulamanın yeni bir güncellemesi varsa, güncellemeler listesinde nerede görüneceğini tahmin etmenin hiçbir yolu yoktu.

Ancak, iTunes'daki iOS uygulamaları için güncellemeler bölümünde, sıralama seçenekleriyle alfabetik olarak sıralandılar. Umarım gelecekte iOS'a genişletilecektir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.