İTunes 12.4'teki Podcast Düzenini geri yükle


2

Macbook Pro iTunes'u henüz 12.4 olarak güncelledi ve şimdi Podcast'lerimi nasıl yönlendireceğimi bulamıyorum. Önceki sürümde, kenar çubuğunda bir Podcast listesi vardı ve mevcut ve önceki bölümlerin bir listesini görmek için bir tane seçebiliyordum. Şimdi tek gördüğüm "En Son" ve her şey bir listede bir araya getirildi.

Podcast'leri tek tek listeleme davranışını eski haline getirmenin bir yolu var mı?

İlgili ekran görüntüleri: iTunes 12.2 iTunes 12.4

Yanıtlar:


8

Üst kısımdaki kenar çubuğunda, istediğiniz şeyi yapmak gibi görünen Podcast'ler seçeneğiniz (sadece seçmiş olduğunuz İstasyonların hemen üstünde) seçeneğiniz vardır - ortadaki sütunda tüm podcastlerinizin bir listesini göreceksiniz. Ardından, tüm bölümleri veya sadece gösterilmemiş olanları görmek için sağ sütundaki oynatılmamış / besleme sekmeleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Varsayılanlara bağlı olarak, görünüm yalnızca metin listesine indirgenmiş olabilir.

@JosephLeedy adlı kullanıcının yorumunu içeren düzenleme:

"Podcast" tıkladıktan sonra, eski görünüme benzer üç sütun görünümü elde etmek için size gitmek zorunda View> View Optionsmenüsü (veya basında ⌘J) ve değişim View Asdan Classic Listiçin List.


Bu listeyi gördüm ama küçük bir ekranda okumak çok zor. Mümkünse eski düzeni geri almak istiyorum.
İTunes'u düşürmenin

2
"Podcast'ler" e tıkladıktan sonra View > View Options"Klasik Liste" den "Liste" ye gitmek (ya da <kbd> ⌘J </kbd>) tuşuna basıp "Farklı Görüntüle" yi değiştirmeniz gerekir. Teşekkürler!
Joseph Leedy

@JosephLeedy Buraya geldim çünkü aynı sorun vardı ve yukarıdaki yorumunuz benim için çözdü. Bunu kendi sorunuza cevap olarak göndermelisiniz.
mweiss

@mweiss Teşekkürler! Başlangıçta bir cevaptı, ama sonra onu sildim ve Josef Legény'ye "kabul et" diyebilmem için yorum yaptım.
Joseph Leedy
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.