QuickTime 10'da ses parçası kaldırılsın mı?


15

QuickTime'ın önceki sürümlerinde ses parçasını kaldırabilir ve dosyayı kaydedebilirsiniz. Bu işlev QuickTime 10'da kaldırılmış gibi görünüyor.

Hala mümkün mü?

Yanıtlar:


12

Ses parçaları Automator kullanılarak QuickTime filmlerinden kaldırılabilir.

Bu iş akışı

burada gösterildiği gibi

ses parçasını masaüstündeki Filmler klasöründeki tüm dosyalardan kaldıracaktır.

Bunun ses parçalarını yerinde kaldıracağını unutmayın, bu nedenle sesi tutmak istiyorsanız lütfen bir kopyasını alın.


Bunun ses parçasını yalnızca geçici olarak devre dışı bırakacağını unutmayın. Sesi tamamen kaldırmaz. Daha sonra videoyu dışa aktarmanız gerekiyor, ardından ses gitti.
LinusGeffarth

6
Bu iş akışını çalıştırmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorumThe action “Enable or Disable Tracks” encountered an error: “NSWindow drag regions should only be invalidated on the Main Thread!”
Olcay Ertaş

1

Aradığın şey bir demultiplexer veya demux yardımcı programıdır. Hangisini kullanacağınız, belirli dosya kabı biçiminize bağlıdır.

  • Quicktime Player 7 , ayrı parçaları parçalamak için hatırladığınız özelliklere sahipti. Apple hala yüklenebileceğini iddia ediyor. Pro özellik setine ihtiyacınız olabilir, ancak artık size bir anahtar satabileceklerinden emin değilim.
  • Subler MP4 dosyaları yapacak bir muxer. O da demux olabilir.
  • Squared5 MOV dosyaları için iş yaptığını iddia ediyor.
  • FFMPegX , çoğu şeyi mux / demux yapabilen birçok medya kütüphanesi için bir Mac OS GUI sağlar.

1
Quicktime Player 7'deki ses parçasını silmenizi sağlayan komut FYI, Pencere> Film Özelliklerini Göster'dir. Ne yazık ki, olan Pro özelliği ve Apple artık QuickTime'ı Pro satıyor. Neyse ki, bir anahtarınız varsa, kayıt kodunun çevrimiçi doğrulaması olmadığından, yine de çalışır. Kayıt olduktan sonra uygulamayı bırakmayı ve uygulamayı yeniden başlatmayı unutmayın.
Calion

0

Avidemux , işi yapan Mac / Win / Linux için açık kaynaklı bir araçtır. Dosyanızı yükleyin ve Ses menüsünde Ses Parçası'nı seçin , ardından ses parçasını devre dışı bırakın ve yeni bir dosyaya kaydedin. Videonun kopyada kaldığından emin olun .

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.