Çeşitli iOS uygulamaları rastgele oturumu kapatır, tüm verileri ve ayarları kaybeder


46

Whatsapp, Telegram, Linkedin, Authy, Lastpass ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar rastgele olarak çıkacak ve yeni yüklemişlerim gibi başlangıç ​​durumuna geri döneceği için bana birçok soruna neden olan bir sorun yaşıyorum temiz bir telefonda. Whatsapp ve Telegram gibi uygulamalar, iCloud'da yedeklenmiş olsalar bile tüm sohbet geçmişlerini kaybedeceklerdir.

Apple ile konuştum ve iTunes'u kullanarak telefonu geri yükledikten sonra, donanımda ya da iOS'de sorun yaşanmadığını biliyorlar. Whatsapp desteği, bana sadece bana verilen yanıtları vermedi, bu yüzden sorun hakkında da bir şey bildiklerini sanmıyorum.

Telefonu birkaç kez geri yükledikten sonra (bu sürenin yedeğini geri yüklemeden) bu soruna neyin sebep olabileceği konusunda tam bir zararım var.

Telefonum, iOS 9.3.2 piyasaya sürülmeden çok önce mevcut olmasına rağmen, iOS 9.3.2 çalıştıran bir iPhone 6S 64 GB'dir.


3
@freshking ağ ayarlarınızı sıfırlamayı deneyin. Şimdiye kadar benim sorunlarımı çözdü.
ecnepsnai

1
Ne yazık ki bu benim için işe yaramadı. Bir süre sonra tekrar olmaya başladı.
22

4
Bunu da iOS10'umda yaşıyorum. Ben de geliştiriciyim. Bu konuda herhangi bir güncelleme olan var mı? Düzeltme var mı? Bu yüzden Whatsapp'ta esp'te oturum açmaya devam etmek can sıkıcıdır, oturum açmadan önce anahtarlarınızı girmeniz ve birçok düğmeyi tıklatmanız gerekir.
GeneCode

1
Bunu iOS 9.3.2, iphone6 ​​ile yaşıyorum. Aynı zamanda hala Xcode 7.3 kullanan bir iOS geliştiricisiyim. Çıkış Yaptığım Uygulamalar: Facebook, Whatsapp, Messenger, Instagram, Slack, Myfitnesspal, Adventure Capitalist, Çalışmakta Olan Uygulamalar: Gelen Kutusu, Linkedin, Trello, Twitter, Dropbox, Klanların Çatışması. Temelde hayatımdan nefret ediyorum.
Esqarrouth

1
Merhaba, ben de aynı problemleri yaşıyorum. tüm NSUserDefaults'ların sıfırlanacağını biliyorum. Cihaz 2 farklı Mac'imde iTunes ile bağlandığında her zaman olacağını öğrendim. Benim ilk tahminin yedeğinde olduğu oldu. İCloud yedeklemesini kapattım, ancak iTunes bunu deniyor ve böylece ayarları yok ediyor. İcloud'u tekrar satın aldım ve yedekleme başladı. O zamandan beri sorun daha azdı. Çalışan bir yedeğe rağmen, bir hafta boyunca tekrar geri döndü.
Jeanette Müller

Yanıtlar:


1

'Tatmin edici' bir geçici çözüm bulundu. Soru üzerine yorum yaptığım gibi, uygulama değiştiriciyi kullanarak tüm uygulamaları kapatmaya karar verdikten sonra telefonumdaki her uygulamayı başlatmaya karar verdim.

Benim 'çözümüm', uygulama değiştiricideki tüm uygulamaları kapatmak ve ardından cihazı kapatmak. Ardından telefonu açın.

O zamandan beri sorun yaşamadım.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.