Bu alıcı için tüm geçmişi olmayan yeni bir metin gönder


1

Ne zaman birine göndermek için iPhone'umda yeni bir metin mesajı oluşturmaya başladığımda, Kime: alanına adını girdiğimde, gönderdiğim veya onlardan en son aldığım metin mesaj düzenleme kutumda beliriyor. En alttaki yeni malzemeleri ekleyebilirim ancak daha önce değiştirilenleri silemiyorum. Bu, insanlara mesajlarımın, toplam mesajın kendilerine yolladığım her şey ve yeni bir mesaj olarak gönderdiğim şey olduğu kadar büyüklük kazanmalarına neden oluyor.

Onlara, geçen yıl onlarla yapılan tüm konuşmaları yapmadan, nasıl yepyeni bir mesaj gönderebilirim? Önceki mesajları önbellekten silmek istemiyorum, sadece yeni mesaja eklenmelerini istemiyorum.

Yanıtlar:


2

Tarih sadece senin için. Tüm iletiyi değil, yalnızca bir iletiyi gönderdiğinizde yalnızca kutudaki iletiler gönderilir. Alıcı, geçmişinizle ilgili olmayan kendi mesaj geçmişini tutar.

Bu, bir mesajın yanıtının orijinalin alıntılanan bir kopyasını içerdiği bir e-posta değildir - her mesaj kendi içindedir ve cihazınızın sizin için yaptığı tam bir mesaj kopyasını almak alıcıya bağlıdır.


2

Ben bu olduğunu varsayarak yaşıyorum iMessage de bu benim başıma çünkü. Ancak, yeni bir mesaj gönderdiğinizde ve geçmişi gördüğünüzde, yeni mesaj tüm tarih eklenmiş olarak gönderilmez. Sadece yeni mesajınız gönderilir, tarih sadece sizin görmeniz içindir.


Mesajlar uygulamasında gönderilen ve alınan her tür mesaj için geçerli olduğundan, bunun iMessage olduğunu varsaymanıza gerek yoktur.
grg

1

Onlara tüm geçmiş mesajları göndermiyorsun, bu sadece geçmiş konuşmanı dolduruyor ve yazının bir sonraki konuşması. Mesaj geçmişlerini kaydetmemesi için geçmişe bakmazsınız ve geçmiş mesajları görmezsiniz veya mesaj geçmişlerini kaydeder ve geçmiş mesajları görürsünüz. Ama sadece farklı gördüğün şey bu.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.