İOS'ta Anımsatıcılar Uygulamasında “Zamanlanmış” Listenin dahili adı


0

Bağlanmaya çalışıyorum Not yaz iOS Hatırlatıcılar uygulamasını kullanarak "Zamanlanmış" Listeye Hatırlatıcılar eklemek için yeni bir Düğme ekleyin ancak Notları yapın "Zamanlanmış" adlı Hatırlatıcılar uygulamasında yeni bir liste alıyorum ve bunu dahili "Zamanlanmış" listesine eklemiyor (bu, Bildirim merkezinde görünür ve zamanlanmış bir hatırlatma geldiğinde push bildirimi gönderir).

Öyleyse sorum şudur: Hatırlatıcılar uygulamasındaki "Zamanlanmış" listesinin dahili adı nedir, böylece bir Hatırlatıcı ekleyebilirim Notları yapın

BTW: iOS kullanıyorum, bu yüzden Programlı listesinin Almanca ismi "Planmäßig" dır, fakat bu isimler Do Notes'ta ayarlanmış olsa bile doğru listeye eklenmeyecektir.

Yanıtlar:


0

Hatırlatıcılardaki "Zamanlanmış" liste, sadece son tarihi olan hatırlatıcıların tümüdür. Bu listeye hatırlatıcı eklemenin bir yolu yoktur.

+ İşaretini kullanır ve bir hatırlatıcı eklerseniz, başka bir listede göründüğünü görürsünüz (Benim için hatırlatıcılar listesi).


Ah! Haklısın! Zamanlanmış bir Saati başka bir listede belirlerseniz, programlanmış ve bildirim merkezinde gösterilir. Her zaman ayrı bir liste olduğunu düşündüm ama hatırlatmayı depolamak için varsayılan listeyi aldığını gördüm.
levanth
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.