Xcode hatası Ücretsiz geliştirme profilleri için maksimum uygulama sayısına ulaşıldı


25

18 yaşın altındayım, bu yüzden Apple Developer programına giremiyorum. Sadece ücretsiz geliştirici hesabımı kullanmak zorunda kaldım ve geçen yıl oldu. Bugün bir nedenden dolayı bu hatayı alıyorum:

The maximum number of apps for free development profiles has been reached.

Sol ve sağ yeni uygulamalar oluştururken buna benzer bir hata yaşadım ve hafta boyunca çok fazla profilim olduğunu söyledi, bu yüzden bekledim ve geliştirmeye devam ettim. Öte yandan bu hata bana sorunu çözmek için herhangi bir işlem yapmıyor ve kendim çözemiyorum.

Kaydettiğim geliştirici profillerinden bazılarını olası bir şekilde azaltmanın bir yolu var mı? Sadece birkaç gün beklemem gerekiyor mu? Ne yapacağımı bilmiyorum çünkü hata mesajında ​​önerilen bir işlem yok. Teşekkürler!


Mac tarihinizi birkaç gün öncesine ayarlamayı denediniz mi? Bilmiyorum ama Xcode'u kandırabilir ve çalışmaya devam etmene izin verebilir. Aksi takdirde, ücretsiz hesap için bunun üstesinden gelebileceğinizi sanmıyorum. Geliştirmeye devam etmek istiyorsanız, herhangi bir kısıtlama olmaksızın, 99 ABD doları ödemeniz gerekir.
fsb

Yanıtlar:


43

Benim durumumda bu kılavuz işe yaradı; yani, Xcode'da Window → Deviceso zaman Installed Appsbazı uygulamalarınızı silmek altında gidin ve daha sonra kendi uygulamalarımı cihazda tekrar çalıştırabilirim.

Ayrıca telefonu önceden yeniden başlattım, ancak gerekli olmadığını düşünüyorum.


6
(Y) Yeniden başlatmaya gerek yok
Pratik Jamariya

3

Gereksiz tüm ön hazırlık profillerini cihazın kendisinden kaldırarak başardım.

  1. Xcode Menüsünde Pencere → Aygıtlar seçeneğine gidin.

  2. Sorunu veren aygıtı sağ tıklatın.

  3. Temel Hazırlık Profillerini Göster'i seçin ve yenilerine yer açmak için bazı profilleri silin.


2

Bu yüzden Xcode 7'ye geri döndüm ve yeni bir uygulama oluşturdum ve cihazıma yüklemeye çalıştım ve bana haftada sadece 10 uygulama yapabileceğim hatası verdiğini buldum. Xcode 8 henüz bu hata mesajını veremez. Temel olarak, sadece haftanın bitmesini beklemem gerekiyor.


lütfen bunu bir cevap olarak değil, bir yorum olarak koyun.
NullCoderExists
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.