Apple Music aboneliği aldıktan sonra iTunes arşivimi tutabilir miyim?


0

Bir Apple Music aboneliği alırsam, şarkıları buluta taşımadan iTunes arşivimde tutabilir miyim? Soruyorum, çünkü Apple Music'in şarkılarınızı kitaplığındaki en yakın şeyle değiştireceğini biliyorum. Bu konuda iyiyim, ancak çok fazla klasik müziğim var ve yıllardır topladığım belirli kayıtları ve yorumları tercih ediyorum. Bu parçalara hemen erişebilecek miyim? Ayrıca, Apple Music aradığım şarkıya sahip değilse, indirmek için iTunes'u kullanabilir miyim? Teşekkür ederim.

Yanıtlar:


1

Sen olabilir iTunes müziklerinizi tutun. Apple Music aboneliği, yalnızca Apple'ın iTunes müzik mağazasında bulunan müziğin çoğuna erişmenizi sağlar. Kitaplığınızda bulunan şarkıların hiçbirinin yerini almaz. Bütün şarkılarımın mağazadan indirildiğini not etmek önemlidir.

Şarkılarınızın silinmesi veya üzerine yazılması konusunda endişeleriniz varsa, bunları harici bir HD veya bilgisayarınızdaki başka bir klasöre yedeklemenizi öneririm. Sonra üzerine yazılmışlarsa, onları her zaman geri alabilirsiniz.

Unutulmaması gereken bir şey, tüm bilgisayarlarda / iPhone / vb. yanında biri başlangıçta Apple Müzik, abonelik parçası olarak indirilen müzik abone olacak Elma Müzik gelmektedir. Çoğu durumda bu, orijinal bilgisayardakiyle aynı parça olacaktır, ancak Apple'ın eşleştirme algoritması yanlış yaparsa, aynı parçanın başka bir versiyonunu da alabilirsiniz (örn. Canlı vs stüdyo kaydı veya orijinal sürümler vs. "örnekleyici".


Bilgi için teşekkürler! Çok betimleyici, ve ben de yedeklere çok düşmeni seviyorum.
Genel Sorun
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.