OS X 10.6 Nasıl Brother Twain Drivers Nasıl Kaldırılır


2

Geçenlerde bir Brother TWAIN sürücüsünü kaldırmak ve MBP'mde önceki bir sürüme (OS X 10.6.8) geri dönmek istediğim bir durum vardı. buldum Talimatlar Brother web sitesinde ve mektuba onları izledi. Ancak, eski sürümü yeniden yükleyemedim (Brother web sitesinden yeni indirildi) - yükleyici, sistemime şu anda daha yeni bir sürücü yüklendiğini belirten bir mesaj verdi.

DMG'ye gidip dosyaları açarak eski sürücüyü el ile yeniden kurdum.

Sorular

  1. Yeni Brother TWAIN kurulumundan dosyaları kaldırmak için bakmam gereken başka yerler var mı?
  2. Brother kaldırma talimatları tamamlandı mı?

2
Gerçekten bir kaldırıcı sunmalılar ....
lemonginger

Yanıtlar:


1

Her iki soruyu bir kerede yanıtlamak için, Brother talimatlarının yalnızca sistem düzeyinde dosyaları kapsadığı anlaşılıyor. Bu, kullanıcı olarak oluşturduğunuz veya yüklediğiniz dosyaları kaldırmaz. Talimatları tekrar okudum, sonra talimatları tekrarladım, ancak "Macintosh HD> Kütüphane & gt; x" yazan her yer için, "Macintosh HD ve> Kullanıcılar & gt; Kullanıcı Adınız> gt; Kütüphane & gt; x".

Ayrıca, işletim sisteminin hangi sürümüne bağlı olarak (10.6.8'e geri döndüğünüzü görüyorum - bu 10.7'de olduğun anlamına mı geliyor?) Da sisteme bağlı olarak mümkündür. Hiçbir şeyi sistem klasörünüzden kaldırmanızı tavsiye etmem, ancak bu sürücüleri "Macintosh HD & gt; Sistem & gt; Kütüphanesi" altında bulabilir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.