İOS podcast'in konum senkronizasyonunu ve oynatma durumunu engelleme


1

Bir Apple kimliğini paylaşan iki iPhone'lu iki kişiyiz. Her bir iPhone'daki aynı podcast'lerin bazılarını ayrı ayrı dinliyoruz. Podcast bölümlerinin "çalındığı" durumu ve geçerli konumu, telefonlar arasında en azından bir süre senkronize ediliyor gibi görünüyor. Bunun olmasını istemiyoruz.

  1. Ayarlar - & gt; Podcast'ler - & gt; Senkronizasyon Podcast'leri her iki telefonda da KAPALI.
  2. Uygulamaları, müzikleri vb. Güncellemek için ikimiz de düzenli olarak iTunes ile senkronize ediyoruz, ancak iTunes'daki her iki telefon için de podcast senkronizasyonu KAPALI (Windows).

Podcast bölümlerinin oynatılma ve konum durumlarının eşitlenmesini önleyebilir miyiz? Böylece her biri bölümleri bağımsız olarak dinleyebiliriz. Yoksa senkronizasyon kaçınılmaz mıdır? Çözümlerden biri muhtemelen ikinci bir Apple kimliği almak, ancak istememeyi tercih ederim.

Yanıtlar:


2

Apple Podcast'ler ile bu tür hatalar bir süredir bilinmektedir. En iyi çözüm (bahsettiğiniz gibi) muhtemelen başka bir Apple kimliği almaktır. Yeni aile özelliği ile satın alımları ve Apple Music aboneliklerini Apple Kimlikleri'nde paylaşabilirsiniz. Bu fikir hala size çekici gelmiyorsa, bunun gibi bir üçüncü taraf podcast programını deneyin: http://vemedio.com/products/instacast

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.