IPhone 3G için iOS için herhangi bir alternatif?


3

Bir iPhone 4'üm var ve “eski” iPhone 3G'mi geri dönüştürmek istiyorum.

İPhone için iyi bir Android var mı? İPhone için optimize edilmiş bir Linux dağıtımı? BSD veya BeOS benzeri bir başka işletim sistemi mi?

İOS dışında hangi işletim sistemi iPhone 3G donanımında çalışabilir ve tavsiye ettiğiniz işletim sistemini nasıl kurarım?


WebOS :-)
tan

Oups :-) WebOS da kesinlikle iyi bir seçim olacaktır (NodeJS!).
bpierre

Yanıtlar:


3

İPhone 3g için iDroid'i deneyebilirsiniz. Arkadaşlarıma iPhone 3G'ye yükledim. Ama iPhone'u hapse atman gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın: www.idroidproject.org iDroid'i telefonunuza yükleyecek olan Bootlace uygulamasını kullanıyorlar. 3g'de kullandığım sürüm çok etkileyici değildi (ancak bu adamlar daha iyi hale getirmek için sürekli çalışıyorlar). Son zamanlarda o yeni sürümden güncelleme aldım. Ben şahsen zor günlük ihtiyaç ihtiyacı buldum. ama deney olarak saklıyorsanız, bu gerçekten iyi. Bazı işletim sistemlerinin mükemmel şekilde çalışabilmesi için iPhone'un başka bir yazılıma sahip olması zordur. Ama yine de iDroid'i deneyebilirsiniz. Eğer beğenmezseniz, yüklemek ve kaldırmak kolaydır.


Yukarıdaki bağlantınız çalışmıyor
Simon

3

Whited00r'a bakmayı düşündün mü?

İşin büyük bir hayranıyım ve desteklediği donanım hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki web sayfasından başlayabilirsiniz:

Cihazınızı hapse attığınızda, bu işletim sistemini iPhone'unuza yüklemek için iTunes'u kullanabilirsiniz .


Yazınızı, yazılıma bağlantı vermek için değiştirdim. Gerçekten linux tabanlı veya alternatif bir işletim sistemi gibi görünmüyor ve bunun yerine iOS üzerinde yapılan küratörce bir modifikasyonlar koleksiyonunun yanı sıra jailbroken yazılımı ve donanımında kötü bir şekilde kötü olan iCloud işlevselliğinin yerini alıyor gibi görünüyor.
bmike

Whited00r'nin tavsiyesini ikinci olarak öğrendim - ilk nesil iPod Touch'da kullanıyorum ve cihazı değiştirilmemiş iOS'lardan çok daha kullanışlı hale getiriyor. Ve evet, alternatif bir işletim sistemi değil sadece iOS'in yamalı bir sürümüdür.
mjturner
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.