İMessage geçmişini Apple'dan talep etmenin bir yolu var mı?


2

Son zamanlarda ünlü bir vaka vardı: https://en.wikipedia.org/wiki/FBI%E2%80%93Apple_encryption_dispute

Düzenli bir vatandaş olup olmadığını merak ediyordum (ABD’li veya ABD’li olmayan) Apple için geçerli olabilir ve tüm iMessage geçmişini isteyin AppleID'imin oluşturulmasından bu yana?

(rastgele düşünce: Gerçekten kendi iletilerime kimin sahip olduğunu öğrenmek için Şartlar ve Koşullar ve gizlilik politikasını okumalıyım)

Alternatif olarak - Apple'dan herhangi bir ilgisi olmadan tüm geçmişi alabilecek bir hizmet var mı?


Uyarılar:


Tarafından kabul edilen cevaba göz atın. bu soru . Eğer sana yardım ederse, cevap olarak ekleyeceğim.
fsb

Soruma atıfta bulunduğum soru bu ve görünüşe göre mesajlar yalnızca Şubat ayına kadar uzanıyor - i.imgur.com/PqeZZEq.png - işletim sistemini yeniden kurduğum zaman ...
Michal Stefanow

Üzgünüm, bu bağlantıyı bir şekilde kaçırdım.
fsb

Elbette talep edebilirsiniz - böyle yapmasını nasıl önlersiniz? Sadece Apple'a bir mektup yaz. Onlar olmaz uymak İsteğinizle tabii ki.
Mike Scott

@MikeScott Bir mektup yaz. Tabii ki. Hangi bölüm. Hangi yasal paragrafa alıntı yapmak. Avukatlık yaparsam aslında uymak isteyebilirler ... Herhangi bir öneriniz var mı?
Michal Stefanow

Yanıtlar:


1

İMessage verilerinizi iCloud'da saklamadığınız sürece (iOS 11.3'te sunulan yeni özellik), Apple doğrudan iMessage verilerinizi kaydetmez. İCloud Yedekleme'de iMessage verilerinin örnekleri olabilir. Bu veriler çeşitli kurtarma programları tarafından elde edilebilir, ancak Apple'dan “talep edilmedi”.

İCloud'da saklasanız bile şifrelenmiştir, istediğiniz şekilde erişilemez.

Ancak yapabilirsiniz Apple'ın sahip olduğu tüm verilerin bir kopyasını isteyin .


0

Bildiğim kadarıyla Apple iMessage geçmişinizi saklamaz. İddiaya bakılırsa iPhone'umda bulunan temiz bir yüklemeden sonra Mac'imdeki birçok iMessages eksik. Kendiniz yedeklemeniz gerekir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.