iPhone 6 -random sorunu- arayanlar beni duyamıyor


2

Ses ile ilgili sorunlar .. Arayanlar beni duyamıyor. Hoparlörü kestiğim zaman onları duyabiliyorum. Bu rastgele. Bazen bir yeniden başlatma yardımcı olabilir. Birkaç gün çalışabilir ve sonra tekrar dışarı çıkabilir. Değiştirilen sim, fabrika ayarlarına sıfırlama ve hala şanssızlıktır.


Farklı sormaya hoş geldiniz. Cihaz türleri, işletim sistemi vb. Ek bilgiler vermeniz bize yardımcı olacaktır. Nasıl sorulur Yanıtlama şansı daha iyi olan iyi sorular sormak için. - Yorumdan
fsb

Burada da aynı problem. İPhone 6'larda bir aramayı cevaplarken, arayan kişiyi duyabiliyorum, ancak beni hiç duyamıyorlar. Anlayabildiğim kadarıyla rastgele oluyor.
Jamie Cox

Yanıtlar:


1

Bu benim de iPhone 6 artı bir süre oldu - mutlaka bir çözümüm yok, ama fabrika ayarlarına göre sıfırdan daha az sinir bozucu bir işlemim var.

Yeniden başlattığınızda - yalnızca kapattığınızı farz ediyorum & amp; geri? Zaten yeniden başlattığın şey buysa, özür dilerim, ama olmadığına göre:

Bunun yerine, tüm uygulamalarınızdan çıkmayı deneyin, ardından ana sayfa & amp; güç düğmeleri aynı anda & amp; yaklaşık 10 saniye basılı tutun - yeniden başlatılacak, ancak zor bir yeniden başlatma olacak ve bunun normalden daha uzun süre sorundan kurtulduğunu gördüm & amp; sıfırlandığında.

Ayrıca bunun geldiğini de buldum & amp; yazılım güncellemeleriyle gider ve bir süredir kullanmadı. Parmaklar, bugünün IOS 10'unda sorun olmadığını geçti!


0

Oh ayrıca - birkaç benzer mesajın başka önerileri vardı:

  • Ekranda hala koruyucu filminiz varsa, engelleyici olabilir mi?

  • Apple'ın gürültü önleme özelliği aksaklık olabilir. Genel Olarak Devre Dışı Bırak & gt; Ulaşılabilirlik.

  • Gürültü engelleme özelliği ile ilgili: bu, kamera arkası arasındaki küçük mikrofonla elde edilir. flaş. Gürültü engellemeyi devre dışı bırakmak sorunu çözerse, sorun bu mikrofonla muhtemeldir. Bunu engellediğinin engellenmiş olduğu ya da istemiyorsanız, hala garanti altındaysa, telefonun arkasını değiştirip değiştiremeyeceğinizi görmek için elmaya gidin.
  • sorun tekrar olursa, sesli notlar uygulamasıyla oynayın - bu size bir mikrofon sorunu olup olmadığını söyleyecektir; bu durumda mikrofon / şarj portu parçalarının değiştirilmesi bunun yerine sorun olabilir.

İyi şanslar!

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.