“Apple TV (2)” adlı Phantom AirPlay cihazı


2

Sierra ve iOS 10'a yükselttikten sonra, hem Mac'im hem de iPhone'um "Apple TV (2)" adlı bir AirPlay cihazı buluyor. Şey, Benim bir Apple televizyonum yok . Fantom cihazını seçmek her zaman "" Apple TV'ye bağlanamadı (2) "" ile sonuçlanır.

Bu kesinlikle kilitlenmiş ev Wi-Fi ağımda (ve AirPort Utility'den yalnızca bu 2 Wi-Fi istemcisinin olduğunu görebilirim). Bu sorunun diğer bazı Wi-Fi ağlarında da olduğunu gördüm.

Sierra 10.12.1 GM (en son) çalışan bir MacBook Pro, iOS 10.0.2 GM (en yeni) çalışan iPhone 6'lar ve firmware 7.7.7 (en yenisi) bulunan 5. bir gen (güncel) Time Capsule'im var.

Evet, her üç cihazı da yeniden başlattım.

Sierra'nın temiz bir kurulumunu bile yaptım. http://www.macrumors.com/how-to/macos-sierra-clean-install/ ) ve temiz bir kullanıcı hesabı oluşturdu. Sorun, kullanıcı hesapları arasında yeniden üretilir.

Açıkça bir yerde bir böceği vuruyorum ama neden daha fazla insanın bu soruna çarpmadığını merak ediyorum? Bunu nasıl daha fazla hata ayıklayabileceğim hakkında bir fikrin var mı? Konsol günlüklerinde alakalı bir şey görmüyorum, ama belki de doğru yere bakmıyorum.

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here


İPhone'u iOS 10.1'e güncelleyerek başlardım.
tubedogg

Yanıtlar:


3

Anlaşılan komşunun Apple TV'sini eşler arası AirPlay ile izliyorum. Yani Wi-Fi ağımda değiller ama olmak zorunda değiller.

Bu can sıkıcı bir durum. Şimdi bunun nasıl devre dışı bırakılacağını bilmek isterim (sürgü bir saniye sonra farenin altından hareket ettiğinden ekstra menü aracılığıyla ses seviyesini değiştirmeye çalışmak can sıkıcıdır), ancak bu yanlış özelliği devre dışı bırakmak imkansız görünüyor.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.