İTunes ekranına / Apple logosuna bağlandığınızda takılan iPhone 6'ları nasıl geri yüklerim


2

Nasıl olduğundan emin değilim, ama bugün uyandıktan sonra telefonum sadece yükleme makinesini gösteriyordu ve artık başlamıyor.
Garip çünkü telefonum dün gece kapandı ve muhtemelen şarjın ücretsiz olduğunu düşünüyor, bir gecede şarj etmenin sorunu çözeceğini düşündüm.

Bu nedenle, iPhone'um şu anda iTunes / Apple Logo döngüsüne takıldı. DFU / Kurtarma Moduna koyup iTunes'a bağladığımda geri yükleyemiyorum. "Ağ Bağlantısı Sorunları" nı atmaya devam ediyor - iOS 10'u biraz indirir ve aniden indirme işlemini durdurur, hatayı atar. Özel indirmeyi de denedim .ipsw itibaren https://ipsw.me/ ancak iTunes dosyayı açmaya çalıştığında dosyanın bozuk olduğu görülüyor.

Bunu nasıl düzeltebileceğime dair bir fikrin var mı?

Not - Hapisteki bir iPhone'um yok.


Merhaba, Farklı Sormaya Hoş Geldiniz. DFU modundan başka bir bilgisayarla çıkmayı denediniz mi?
Jaime Santa Cruz

@JaimeSantaCruz DFU modundan çıkabileceğimi sanmıyorum. Telefonumu her açışımda iTunes'a bağlanmanın resmini sunuyor.
lenignes

Bu DFU modudur. Bu uçtaki sorunları ortadan kaldırmak için başka bir bilgisayara / ağa bağlanmanızı öneriyorum.
Jaime Santa Cruz

Şu anda bir Mac'tayım. Başka bir Windows tabanlı dizüstü bilgisayara bağlanmayı denedim ve hala güncelleme yazılımının indirilmesi neredeyse yarı yolda duruyor gibi görünüyor. Bunun bir ağ sorunu olduğunu mu düşünüyorsun? Çünkü başarıyla bir iOS 10 2.3 GB yükleyebildim. .ipsw ama telefona taşıyamadım
lenignes

Olabilir, başka bir ağı kontrol edebilir misiniz?
Jaime Santa Cruz

Yanıtlar:


1

Ağ hatası, iTunes'un ihtiyaç duyduğu dosyaları Apple'dan alamadığı için telefonda bu noktada yapacak hiçbir şey olmadığı anlamına gelir.

“İTunes'a bağlan” diyen herhangi bir iOS aygıtını ve tercih ettiğiniz iTunes'u sıralamanın en hızlı yolu, iOS aygıtınızı çalıştığını bildiğiniz bir bilgisayarda iTunes'a götürmektir. Apple mağazaları, aygıtları geri yüklemeye hazır olan birden fazla iTunes kurulumunu sürdürüyor. “Geri yükleme ekranı” ndayken hiçbir veri senkronizasyonu olmaz, ancak istediğiniz zaman bittiğinde iTunes'taki yerel yedeklemeleri kontrol edebilirsiniz.

Özel hatayı düzeltmek için, PC / Mac'inizi farklı bir ağa götürebilir veya telefonu farklı bir bilgisayara götürebilir misiniz? Bazen bu, DFU geri yüklemesi gibi nadir bir olay için çalışmayan bir iTunes'u tanımaktan çok daha kolaydır.

İTunes'unuzla ilgili sorunları gidermek istiyorsanız, ben ile başlar:

Oldukça ayrıntılı olduğundan, tam hata mesajını not etmek isteyeceksiniz ve anti virüs ve diğer güvenlik yazılımlarının ve ağ bloklarının ağ hatalarının nedeni olmadığından emin olmanın yanı sıra bilgisayarı ve iTunes’u güncelleme gibi adımları takip ettiğinizden emin olun .

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.