İPhone 7'deki Google Authenticator girişleri düzenleyemez / kaldıramaz


2

Bu telefonu işyerimden aldım ve kullanmak zorunda kaldım. Daha önce Android Nougat’ta Google Authenticator uygulamasını kurdum ve her yönüyle çalışıyordu.

Şimdi iPhone tarafına bazı hesaplar ekledim ve karışıklığı önlemek için Android'den kaldırdım. Ancak yanlışlıkla kişisel hesaplarımdan birini çalışma iPhone'uma taşıdım. İPhone'dan silmem ve Android örneğine yeniden yerleştirmem gerekiyor.

Hayatım boyunca, iPhone tarafındaki girişleri düzenlememe / silmeme yardımcı olabilecek bir düzenleme düğmesi veya başka bir hareket bulamıyorum. Birisi yardım edebilir mi?

Yanıtlar:


3

"Doğrulayıcı" başlığına sahip mavi üst çubukta, sağ tarafta iki düğme bulunur; bunlardan biri giriş eklemek için artı işaretli, diğeri ise listeyi düzenlemenizi sağlayan stilize kalemle yapılır.

Google Authenticator ekranı

Kalem düğmesine dokunun, silmek istediğiniz girişin sol tarafındaki daireye dokunun (daire kırmızı renkte olacak) ve ekranın altında seçilen girişleri silmek için bir düğme belirecektir.


Dokunmak için "stilize kalem" bulunmadığı için bu yardımcı olmuyor.
user277190

İPhone'umda! Bu , Authenticator ekranıdır. Aşağıda yazıldığı gibi, uygulamanız sıkışmış olabilir ... ama başıma asla başıma gelmedi
Gio Valerio

Ayrıca, daireye dokunduğunuzda çok hassas olmanız gerekir. Aksi takdirde işe yaramaz.
Denis

2

Telefonunuzu tekrar ayarlayın. Ara sıra, program donuyor ... ve "Doğrulayıcı" etiketli üstteki "mavi" çubuk görünmeyecek. Bu başıma geldiğinde üstte ve altta gri bir çubuktu. Telefonumu kapatıp yeniden başlattığımda - sonra Google Authenticator'a girdiğimde, mavi kimlik doğrulayıcı çubuk (kalem düzenleme simgesiyle) geri döndü! Daha sonra kaldırmak istediğim sayıyı / sayaçları kaldırabildim.


0

İOS'ta, mavi başlığı görmeden önce uygulamayı kaldırmak ve yeniden yüklemek zorunda kaldım, benim hiçbir menü mevcut değildi.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.