OSX, dil değiştirdikten sonra önyüklemeye başladı


2

Dünden beri MacBook'um sistem kontrol panelindeki dili değiştirdikten sonra önyükleme işlemine takılıyor: Oturum açmadan önce sadece dairesel bir yükleme göstergesi görüyorum ve fare imlecim sol üst köşede kaldı.

Yükleme göstergesi kaybolmadan ve tekrar görünmeden önce 10 saniye boyunca döndüğü için bir servis her zaman yeniden başlatılıyor gibi görünüyor.

NVRAM'ı sıfırlamayı denedim, ilk önce disk yardımcı programından yardım aldım ve OS X'i yeniden kurdum - hepsi başarısız oldu ve bu yüzden hala takılıyorum. Languagesetup programını tek kullanıcı kabuğundan çalıştırmayı da denedim, ancak bu "dosya veya klasör bulunamadı" diyen bir hata mesajı veriyor.

OS X Sierra kullanıyorum.

Sadece biçimlendirmeden korktuğum için MacBook'umu kurtarabileceğinden birisinin bazı tavsiyeleri var.

Güncelleme (ayrıntılı modun çıktısı):

IG: Called when FB is in a non-wake State in SetAttribute - attribute ´gnps´ (same message appears 3 times with ´gnps´ / ´par´ / ´p2l´)

Bundan sonra ekran kararır ve aşağıdaki satır yukarıda anlatıldığı gibi tekrar eder (siyahı açmak, satırları tekrar açmak vb.):

IOConsoleUsers: gl0ScreenLockState 3, hs 0, bs 0, now 0, sm 0x0

Ayrıntılı bir önyükleme ne gösterir? (Açılışta )
V

Ayrıca, güvenli modda başlatmayı deneyin (başlangıçta Shift tuşunu basılı tutarak). Ne olduğunu göstermek için ilk önce ayrıntılı modu kullanırdım.
Gordon Davisson

Tamam, işte bu ayrıntılı modun bana söylediği - ilk kapalı: IG: FB, SetAttribute'deki uyanık olmayan bir durumdayken çağrıldı - öznitelik ´gnps ’(aynı mesaj gngnps´ / ´par´ / ´p2l´ ile 3 kez görünür) Bundan sonra ekran kararır ve aşağıdaki satır yukarıda anlatıldığı gibi tekrarlanır (siyahı, çizgileri tekrar açıp tekrar açar): IOConsoleUsers: gl0ScreenLockState 3, hs 0, bs 0, şimdi 0, sm 0x0
Freddy

Bu sorunu çözdün mü? Ben de tamamen aynı problemi
yaşıyorum
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.