iki konum gösteren iOS hava widget'ı


2

Aynı anda iki yerin tahminini gösteren bir iOS hava widget'ı (kilit ekranı için) var mı? Bir bakışta havayı evde, işyerimde veya başka bir yerde görebilmek istiyorum.

En azından bugünün öngörülen yüksek, düşük ve yağışlı olduğunu göstermelidir. Oakland, CA'da yaşıyorum ve birbirine yakın olan ancak yardımcı olması durumunda önemli ölçüde farklı mikro iklimlere sahip olan San Francisco'da çalışıyorum.

(Birden fazla uygulama indirebileceğimi ve her konum için farklı bir uygulamanın widget'ını kullanabileceğimin farkındayım, ancak aynı uygulamayı her iki konum için de kullanmak istiyorum)


Belki de bulunduğunuz yerin ayrıntılarını eklemelisiniz: en azından ABD'de geçerli olan bir uygulama mı arıyorsunuz?
Nicolas R,

Yanıtlar:


1

Aynı anda iki konum için kilit ekranında hava durumunu gösteren tek bir iOS uygulaması hakkında mı soruyorsunuz? Bu tam senaryo için bir cevabım yok, ancak iPhone'lar için yerleşik iOS hava durumu uygulaması birçok konum için hava durumunu gösterecektir. Aynı anda birden fazla konum için mevcut hava durumunu görebilir ve bir seferde bir konum için öngörüleri görebilir ve sonraki veya önceki konumları görmek için ileri ve geri kaydırın.

Hava durumu uygulamasında, sağ alt köşedeki menüyü tıklayın:

görüntü tanımını buraya girin

Bu, ayarladığınız tüm konumları gösterir. Mevcut hava durumunu ekrana uyan her şeyde görebilirsiniz (hem gündüz hem de gece). Yeni bir konum eklemek için sağ alt kısımdaki "+" işaretini tıklayın:

görüntü tanımını buraya girin

Ardından eklemek istediğiniz yerin ilk birkaç harfini yazın:

görüntü tanımını buraya girin


1
Ancak bu kilit ekranı için değil

Hayır, değil, bu yüzden cevabı tam senaryoyu karşılayan bir uygulamayı bilmediğimi söyleyerek başladım.
jetset

Doğru, gerçekten yaptın!
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.