Avrupa'da Havaalanı Time Capsule ABD güç kablosu?


1

AirPort Time Capsule'im (802.11ac 2TB) için ABD güç kablosu var ve Avrupa'da (özellikle Norveç'te) kullanmak istiyorum. Buradaki elektrik prizleri bir ABD elektrik prizinin sağladığı 120V yerine 220V veriyor. Basit bir fiş adaptörü yeterli midir, yoksa AirPort'umu kızartır mı? Diğer bir deyişle, ABD'de satılan AirPort Time Capsule, 220V ve 120V ile başa çıkabilir mi?

Yanıtlar:


5

Bir süre önce Timecapsule için teknik özellikleri okuduğumu hatırlıyorum ve 100V ile 240V arasında olduğu belirtiliyor. Bu yüzden iyi olmalı.

AirPort Time Capsule 802.11ac - Teknik Özellikler

Elektriksel ve Çevresel Gereksinimler

  • 100-240V AC, 50-60Hz; Giriş akımı: 1,5 amp

Bunu da kontrol edebilirsiniz.

Burada bir Apple Time Capsule Teknik Özellikleri'ne link - Lütfen bunun Timecapsule versiyonunun olup olmadığını kontrol edin.

İyi yolculuklar!1
Sorumu güncelledim. Teşekkürler, tam olarak ihtiyacım olan şey buydu!
wogsland

0

Apple Destek Teknik Özellikleri sayfalarında, Zaman Kapsüllerinin (2. nesil, 3. nesil, 4. nesil, 802.11ac) hepsi 100V - 240V, AC, 50-60 Hz arasındaki gerilimleri kabul edebilecek gibi görünüyor. Bu yüzden basit bir priz adaptörünün bu modeller için iyi çalışması gerekir.

Hangi sürüme sahip olduğunuzu belirtmediniz, bu nedenle lütfen kendi modelinize ilişkin özellikleri kontrol edin.

Eklemek için düzenleyin: ABD ve AB WiFi kanalları arasında bazı küçük farklılıklar olduğu için Time Capsule'unuzu Norveç’e ayarlanan bölge ile ayarlamak akıllıca olabilir. Airport Utility programını kullanarak, Kablosuz Seçeneklerine erişin ve bunların yerel düzenlemelerinize uygun olduğundan emin olun.


Sorumu ek özellikler ile güncelledim. Bir link verebilir misiniz? Apple'ın sitesinde bulabildiğim tek şey tartışma yazılarıydı.
wogsland
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.